Saçta istediğin renklere geçiş dönemi

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve sedagnr tarafından 5 Aralık 2008 başlatılmıştır.

5 Aralık 2008
    Konu Sahibi : sedagnr
  1. sedagnr

sedagnr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar palettenin çıkarmış olduğu renklere kolay geçiş serisini duymuş olmalısınız reklamlarda da izlemiş olmanız gerek sizce nasıldır........

2. 5 Aralık 2008
  3. princesslilykins

princesslilykins Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben hıc dymadım nasıl bişe

4. 5 Aralık 2008
  5. asii

asii Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    siyahtan baska renkleride gecliyormu acepp

6. 16 Aralık 2008
  7. sedagnr

sedagnr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    anlaşılan bilen ve uygulayan yok reklamlarda sürekli gösteriyor ama çok merak ettim doğrusu

8. 16 Aralık 2008
  9. deydey

deydey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım merak ettiğin renk geçişi ile küçük bi araştırma yaptım.Umarım işini görür

Palette “Radiance” ile en zorlu renk geçişleri artık TEK ADIMDA. Koyu renk saçlarda bile…
    Schwarzkopf uzmanlığıyla geliştirilen yeni Palette “Radiance” saç boyası, koyu renk saçlarda yoğun ve moda renkler elde etmek için renk açıcı kullanmaya son veriyor. Koyu renk saçlara sahip bayanlar Palette “Radiance” sayesinde saçlarını yıpratmadan tek adımda hayallerindeki renge kavuşabilecekler. “Radiance” serisi ayrıca, Jojoba Yağı içeren besleyici saç bakım maskesi ile boyama sonrası saçlara yumuşaklık ve esneklik kazandırarak yoğun bakım yapıyor.

Koyu renk saçları renk açıcı kullanmadan arzu edilen renge boyamak artık çok kolay. Profesyonel saç bakımını evlere taşıyan Schwarzkopf uzmanlığıyla koyu renk saçlar için özel olarak geliştirilen yeni Palette “Radiance” serisi sayesinde koyu renk saça sahip bayanlar istedikleri canlı, yoğun ve moda renklere kavuşmak için saçlarını ara renklere boyamak ya da renk açıcı kullanmak zorunda değiller. Radiance ile “EN ZORLU RENK GEÇİŞLERİ ARTIK TEK ADIMDA” gerçekleşiyor.

Jojoba Yağı içeren besleyici saç bakım maskesi ile yoğun bakım
    Radiance’ın özel olarak geliştirilmiş Jojoba Yağı içeren Besleyici Saç Bakım Maskesi, Vitamin B3 ve Pro Vitamin B5 içeriği ile saçlarınızı güçlendirip ve kurumasını engellerken aynı zamanda yumuşaklık ve esneklik de kazandırıyor.

Palette “Radiance Serisi”, birbirinden özel 4 renkten oluşuyor: Tutkulu Kızıl, Gizemli Kızıl, Kışkırtıcı Viyole ve Büyülü Kahve

10. 30 Aralık 2008
  11. sedagnr

sedagnr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    deneyen yokmu kızlar

12. 30 Aralık 2008
  13. eylul123

eylul123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    deneyen biri olarak tavsiye etmiyorum saç derim yandı resmen saçlarım kızıla dönmedi ve ayrıca boyayı yıkadığımda güzelim kalın saçlarımın incelmişti saçı ne yapyorsa artık resmen inceldi bende söylemesi arkadaşlar aman aman

14. 30 Aralık 2008
  15. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben çok merak ettim bunu.. şimdi olmasada kullanmak isteyebilirim sonra.. şimdi bu boyayla boyadıktan sonra tekrar boyay ihtiyaç varmı yani açıcı gibi mi? yoksa direk boya mı...

16. 30 Aralık 2008
  17. yakamoz_16

yakamoz_16 Guest

cnm direk boya bnde düşünüodm boyamayı ama eylül u duyunca korktum şahsen.

18. 30 Aralık 2008
  19. tempest

tempest Guest

doğal saç rengi üstüne değil mi bunlar? boyalı saçlarda olmaz sanırım:S