sada hastanesi izmir menemende

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve sbl0 tarafından 1 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1 Eylül 2010
    Konu Sahibi : sbl0
  1. sbl0

sbl0 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm arkadaşlar,doktor ve hastane araştırıyorum,sada hastanesi nasıldır bilen var mı?

2. 1 Eylül 2010
  3. AYSEECE

AYSEECE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Cnm ben orda cok muayene gördüm. 1,5yıldır ordayım ama artık tüpler kapalı çıktığı için tüp bebeğe basladık. Orada özlem tatlı var. çok iyi bir doktor.bana dediği hersey cıktı.mutlaka ona git. Doğumuda cok iyi.komsum orada doğurdu.özlem hanımdı doktoru çok memnun.gökhan beyde iyi.ama özlem tatlıyı tavsiye ederim.işinde iyi. Ama sunu diyeyim hastanede normal doğum yapan hiç duymadım.sezeryan olur yüzde 90.birde iyi yönlendiriyor özlem hanım

4. 2 Eylül 2010
  5. sbl0

sbl0 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    sağol canım,dün çok uğraştım ama sada hast. telini düşmedi,bende sinir oldum.gerçi dün çoğu hastaneye randevu almada sıkıntı yaşadım.bende özel gazi hast.aldım randevuyu.Gülizar yeşilkaya diye bir doktor.inşallah memnun kalırım.

6. 2 Eylül 2010
  7. AYSEECE

AYSEECE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah hayırlısı olsun cnm.

8. 27 Ekim 2010
  9. lkrszn

lkrszn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrb. ben de özlem hanımın hastasıyım... çocuk olmuyor diye gitmiştik. kist varmış doğum kontrol hapı kullandım 3 ay daha kullanacakmışım. özlem hanımdan memnunmuşsunuz. ben değiştirsem mi die düşündüm pek konuşmuyor açıklama yapmıyor. sizin şikayetiniz neydi nasıl bi tedavi uyguladı...