Sadece 3 Gnm kald! Destek ...

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve GriPin tarafından 22 Haziran 2009 başlatılmıştır.

22 Haziran 2009
    Konu Sahibi : GriPin
  1. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Bu perşembe yani 3 gün sonra ameliyata giriyorum. Haftalardır yazılanları okuyup bilgi almaya çalışıyorum.Nispeten merakımı yenmişte olsam yinede insan korkuyo işte. Kızlar desteğinize ihtiyacım var, kendimi nasıl rahatlatıcam bilmiyorum :sinifsinif: Umarım acısız, ağrısız geçiririm şu ameliyatı.....senağlama

2. 22 Haziran 2009
  3. twetty84

twetty84 Sevmekten kim usanır... Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    kız topic açıp durma nereye yazacağımızı şaşırdık :)

korkmaa

AĞRI : 0000
    şimdiden geçmiş olsun a.s.

4. 22 Haziran 2009
  5. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ya ben korkudan ne yaptığımı biliyomuyum sanki ühhüüüü :roflol: teşekkürederim

6. 22 Haziran 2009
  7. EU3

EU3 Guest

korkma kız, ben de cok korkuyordum hatta son günlerde bir rüya görmüstüm neredeyse ameliyattan vazgececektim, ama korkulacak bir sey yokmus, agrı sızı da olmuyor, zaten hafif agrılar icin de agrı kesici alıyorsun o da geciyor, millet ne agır ameliyatlar atlatıyor öyle düsün bu ne kii

8. 22 Haziran 2009
  9. twetty84

twetty84 Sevmekten kim usanır... Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    1 kez bile ağrı kesici aldığımı hatırlamıyorum düşün yanii doktoruma burdan öpücükler opuyorumnanaktan

10. 22 Haziran 2009
  11. nursen03

nursen03 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cdabag merak edilecek birşey yok inan bana 12 haziranda ameliyat oldum ve hiç ağrı çekmedim ameliyat acısı değilde acaba şekil güzel olucakmı merakı öldürüyor insanı burnumda hala bant var perş. çıkıcak ve çok merak ediyorum yeni halimi :)) korkma sen uyuyosun doktorun ise işini yapıyor şimdiden geçmiş olsun :)

12. 22 Haziran 2009
  13. EU3

EU3 Guest

valla ben agrı kesici aldım ne yalan söliim, ama dayanılmaz agrılardan ötürü degil, aksamları sanki burnum zonkluyor gibi oluyordu ve alıyordum, he birde ben ameliyattan cıkınca üst damagım böle zonkluyordu ancak bu agrı bana özgü bir sey ve kesinlikle ölüyorum bitiyorum seklinde bir agrı degill, benm agrı esigim düsük sanırsamm

14. 22 Haziran 2009
  15. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    canım sanada geçmiş olsun.Umarım istediğin sonucu elde edersin. valla daha şekli ile ilgili bir plan yapmadık. Bakalım benimkide nasıl bişeye benziycek :)

16. 22 Haziran 2009
  17. bianco

bianco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yerimseniben Hadi hayırlısı.. bekliyoruz haberlerini... şimdiden geçmiş olsun.. sevgiler.

18. 22 Haziran 2009
  19. innova

innova !!!!!!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah kolaylık versin ne diim yaşayanlar bu olatı korkma dio öle diolarsada bi bildikleri vardır korkunun ecele faydasıda yok günde almışsın ol çık gel resimlerini koy daha yorum yapcaz :KK70: