Sadece anlam veremedim...tuafff

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve apua34 tarafından 6 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : apua34
  1. apua34

apua34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Slm arkdşlar ilk önce amaç neydi onu anlamadım....sizden fikir almak istedim..........

Tatilde başladı herşey...tatilde tanıştık komşu olduk karşılıklı soralrla arkdaş toplam 4 gun işte geçirdik...sadece hepimiz arkş olarak gezdik eylendik ama bende gene öyle bi ilgi anlamında düşüncem yoktu..telimiz flan verdik birbirimize...son gunun akşamı oldu bara flan gittik eylendik ozaman çakmaya başladım ama umursamdım neyse..
    sabah kalktım ve bi ms.....senden benden degil arkdaşımdan hoşlandın dimi oysaki ben senden demek istemiş....ms görünce şaşırıp kaldım gittim sordum yanlış düşünceler derken ayrılık vakti geldi...
    o kendi memlekiten bur.....bende kendi ist ....bi arkdaşım ogun aradı burs.... Gidicemiş onun yaşadıgı yer sende gel dedi... Tabi dedim ....
    Tabi hemen ms attımm dedim arkdşım sizin ilinizde işi var bende yarın gelicem..çok sevindi ve ertesi gun oldun buluştuk hem işlerimiz halletik hemde gezdik...
    Bana açıkça düşüncelerini bildirdi şaşırdım...asık oldum ben dedi...şaşırdım...buraya alalım seni dedi..,
    deidm ben nasıl gelim dedim olurmu öyle şey...gelip annenle konuşucam dedi....ok dedik ogun guzel bi şekilde ayrıldık......bende ogun ona karşı bişeyler hissetigimi anladım..

1 hafta gayet iyi geçti aramalar sormalar ilgiler derken....1 hafta pazar gunu sesi çıkmadı şaşrıdım bende bilerek aramadım arıcakmı die aramadı..
    Pazartesi oldu dedim basına bişeymi geldi arım ..aradım gayet iii ve kendisi kızdı bana ben senin aramanı bekledim aramadında...olmucagnı düşünüosan söylede derken tekrar eskisi gibi olduk..
    2 haftaya zaten gelicekti...seniz özledim gelicem hafta sonu ordayım arıo ciddi şekilde olayların nasıl gelişcegini konuşuoduk..kesin ciddi gözüyle bakıordum bende artık...

Gelcegi gun işleri yogunlugundan gelemicegi anlaşıldı zaten sordugumda gelemecigeni söyledi...
    tabiki bozuldum ama sesimi çıkartamadım oda anladı bozuldugumu neyse..
    Pazar gunu gelir diye düşündüm ama onu bile söylemedi..bende hiçbişey sormaogun okadar çalışıtgı halde aradı sordu çalışıtıgını yoguldugunu anltan ms lar...
    Neyse ogunun akşamı çok yoruldugunu belirtmiş işten çıktıgını söyleyen ms geldi..

Bende iş dedim mecbur eve git yat dedim...
    Daha ogun bugun ms cvp gelmedi bende bilerek yazmdım...
    2 hafta olcak bi kere bile ne aradı ne sordu..
    Bende aramadım .. 1keresinde ben aradım ortamı duzelttim 2. De gene aynısı...
    Olan bu ve ben anlama veremedim..zoruma gitmedi desem yalan olur..
    Sonuç olarak aptla yerine kondum galiba ...
    Inançımı artık yitiriorum böyle olaylarla karşılaştıkça...

Konu bu arkşlar...

2. 6 Ağustos 2010
  3. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.265
    Ödül Puanları:
    238
    Tuafff değil TUHAF diye yazılır o. sempatiksalakcinni

4. 6 Ağustos 2010
  5. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.265
    Ödül Puanları:
    238
    Canımcım aramayan erkekten sana hayır gelmez.
    Sevmiyordur da ondan aramıyordur.Msnle mesajla ilişki yürümez.

6. 6 Ağustos 2010
  7. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    :KK1::KK1:

8. 6 Ağustos 2010
  9. apua34

apua34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Aceleden oldu türkçe katlettim gibi :)

10. 6 Ağustos 2010
  11. alev858

alev858 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yazıdan pek bişe anlamadım k.bkmayın.
    çok fazla devrik cümle var çünkü neyse..
    Bence aramayın size yapılan çok büyük bi saygısızlık canım cicim sonra hiçim yani
    olurmu öle şey asla aramayın ararsada tavrınızı koyun derim ..

12. 7 Ağustos 2010
  13. apua34

apua34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet belki hızlı yazdım ama...tatilde tanıştık durumlar ciddyi ..2 haftada bitti anlamadım oda ist gelcekti ciddiyetini belli etmeye gelcegi gun olmadı yogundu..gelmicegni anlaşıldı....ogunde normal konuştuk ertesi gun tık yok.....bende bilerek aramadım oda aramadı.................