Sadece anlatıp rahatlamak istiyorum

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve TNTM tarafından 15 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Aralık 2008
    Konu Sahibi : TNTM
  1. TNTM

TNTM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar geçmiş bayramınız kutlu olsun.benim bayramım bir önceki bayram gibi müthiş bir gerginlikle geçti.bayramın ilk günü eşim beni ve kızlarımızı sabah 11 gibi teyzeme bıraktı bayramlaşmak için o bayramda çalışacağını söyledi bende inandım yada inanmak istedim.saat 2 gibi ordan kızlarımla çıktım kızlar babalarının iş yerine gitmek istediler bende aradım eşimi oraya geliyoruz diye o bana ben dışardayım patronumla saat 5 te işte olucam dedi tabi ben yemedim ama yine yemiş gibi davrandım.ki haklı olduğum dün akşam ortaya çıktı .gerçekten işe gitmiş ama iş yerinde kimse olmayınca halasınıyla bayramlaşmaya gitmiş ama bana yalan söylemiş.bir insan eşine ve çocuklarına niye yalan söyler.bu sadece bayramın 1. günü söylediği yalan ve geçen 9 gün boyunca buna benzer bir yığın yalan.ve ben de yalanlarını yüzüne vurunca sanki yalanları söyleyen benmişim gibi bana bağırıp çağırıp biryığın hakaret etti.o kadar doluyum ki neyi nasıl anlatacağımı bilmiyorum zaten sorunlu bir evliliği toparlamaya çalışıyorum tabi ben çalıştıkça oda batırmaya çalışıyor offff offff çok bunaldım çok.eğer 2 tane kızım olmasa ölüm paklık diyeceğim ama işte o iki tane melek benim elimi kolumu bağlıyor.sadece yazmak istedim belki rahatlarım diye ama buda beni rahatlatmadı şu yalan dünyaya birileri dert çekmeye birileride sefa sürmeye gelmiş inşallah öbür tarafta bu çekilen sıkıntıların ödülünü alırız sabır be arkadaşlar sabır yine yutayım yine sabır edeyim bakalım nereye kadar.birde tabi değermi diye düşünüyorum evt değer 2 tane meleğim için değer.çünkü onlar dünyaya gelirken onlardan izin almadım ki.o yüzden sabır ya allah sabır.

2. 15 Aralık 2008
  3. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    bölüm bölüm değil de bir bütün olarak değerlendirmek lazım böylesine sancılı bir evliliği....
    şimdi sakıncası yoksa şunlara cevap verir misiniz

1. eşiniz nicin yalan söyleme geregi duydu? süreklilik arz eden bir durum mu yoksa halası ile aranızda bir husumet var da sizden gizli gitti ziyarete

2. daha once yediginiz bir 2. kadın darbesi var gibi geldi yanılıyor muyum?
    guvensizliğinizi buna yordum ben...

3. ne yaşarsanız yaşayın, Yaratıcının size emanet ettigi canı ondan önce almaya kalkmayın...
    çok büyük bir gunah bu...
    cehennemin kapısını sonuna dek acar ve yüzünüze kapanır ilelebet cennet kapısı....

4. 15 Aralık 2008
  5. vizontele

vizontele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım bence eşinin sana yalan söylediğini anladığın zamanlarda direk ciddi olarak konuş. Bildiklerini bilmemezlikten gelme ve sakın yeri geldiğinde yüzüne vurarak konuyu geçiştirme. Bu olanlar ciddi mesele ciddiyetle konuşman gerekir. Ayrıca böyle bi ortamda nasıl çocuklarını rahat büyütebileceğini sanıyorsunki? Bu ortamda çocuklarına huzur sağlaman imkansız. Eşinle ciddi olarak konuş ve niyetini öğren.

6. 15 Aralık 2008
  7. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    neden yalan söyleme gereği duydu bende anlayamadım :uhm:

8. 15 Aralık 2008
  9. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    tam olarak anlayamadım maalesef
    halasına gitmek için mi yalan söyledi
    siz öyle anlatında bende 2. bi kadın zannettim

10. 15 Aralık 2008
  11. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    evet iki tane kizin icin deger ama sunu unutuyorsun...
    sen mutlu olmadigin sürece cocuklarini nasil mutlu edeceksin...
    yalan söyleyen bir baba ve bu yüzden cikan tartismalar cocuklarini cok etkiler...
    inan bana ilerde sana mutsuz bir evliligi cektigin icin kimse madalya vermiyecek...
    hatta kizlarin bile dikilip karsina cekmeseydin anne diyecekler....
    tabi ben cekerim benim mutlulugumun hic bir önemi yok diyorsan diyecek birsey yok....

12. 15 Aralık 2008
  13. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    Halasına gittiğini senden neden sakladı onu anlamıyorum ben...halasıyla aranızda bi husumet mi var...
    yoksa sizin aranızda daha önce güvensizliğe neden olacak birşeyler mi yaşandı...yani bu yazdıkların sanki daha önce çok sorunlar yaşamışsın gibi geldii:kahve:

14. 15 Aralık 2008
  15. ASSKIM

ASSKIM sadece KIZIM için:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    konuyu açıp gitmiş galiba abla...
    ALLAHım yardımcınız olsun birşey diyemiyorum inşallah düzelir...

16. 15 Aralık 2008
  17. TNTM

TNTM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yok arkadaşlar halası ile bir husumetim yok ama onun 2 tane torunu var birinin eşi hapiste kızıyla beraber eşimin halasında kalıyor biride malesef kadınlara ilgi duyuyor yani son derece sorumsun laylaylom bir hayat yaşayan kişiler o yüzden onlarla hergörüştüğünde o laylaylom hayat onu cezbediyor.bana ve çocuklara karşı anında değişiyor o yüzden de onlarla görüşmesini istemediğimi direk olarak söylemesemde hareketlerimle belli ettim birçok sefer.oda yalana başvuruyor o sadece 1 gündü
    bayramın 2. Günü de işteyim dedi yine sabah 4 e kadar onlarla laklaktaymış dün akşam ben baskı yapınca daha doğrusu patronunla kontum diyince söylemek zorunda kaldı

18. 15 Aralık 2008
  19. EU1

EU1 Guest

canım ona bir ders vermelisin böyle sen ses etmedikce seni üzmeye devam eder hem karı koca arasında dürüstlük ilk basta gelen seydir . ne muhabbeti ediyorlar ki hem bayram boyu görüsüp anlayamadım canım ama her ne gelirse gelsin basına sineye cekemezsin hayat tercihlerin bütünü. allahıma dua et inan canım . pekala yaptıgının cezasını cekmeli canım cocuklarına edaha mı ıyı örnek ounur sanıyorsun yalanla dolanla bence kesinlikle bırakmalı esin yalanı. allah bize can verdi emanet bu beden ona bakmak görevimiz ayrıca

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.