Sadece bir ders yüzünden dönemim uzuyor:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve smyraaa tarafından 2 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : smyraaa
  1. smyraaa

smyraaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    88
    Kızlar dua edin bana ne olur. Kimya bölümünde okuyorum, bu yıl son senemdi mezun olacaktım ki hala olurum inşallah. Hatta 12 Haziranda mezuniyet törenimiz vardı. Herşey iyiydi güzeldide 3.sınıftayken bir tane dersten kalmıştım. 4.sınıf sonunda tek ders/bütünleme hakkımız var o sınavda geçerim nasılsa diye rahattım. Bugün bütünleme sınavı vardı ama hiçte iyi geçmedi. Normalde dönem içinde bile daha kolay sormuştu hoca. Bütünlemede daha kolay sorar, bırakmaz mantığındaydık ama resmen afalladık. ınanırmısınız 100tane soru örneğim vardı-dönem içindeki sınavlarda verdiği soru örneklerinden en az 5-6 tane soran hoca bu sınavda örnek sorulardan birini bile sormamıştı ya:sinifsinif: Belki diğerleri yine birşeyler yaptı ama benimki tamamen sallama-tutturma ile dolan şansa kalmış bir kağıt oldu.:gitme: Bir dönem daha evimden 1buçuk saat uzaklıktaki okula hemde sadece 1ders için gitmek istemiyorum:gitme: Bana dua edin nolur. Hoca daha önce geçemeyecek notları olan kişileri sırf uzatmasınlar diye geçirmiş. Ama 1-2 kişiyi bıraktığı da olmuş tabiki. Dua edin attıklarım tutmuş olsunkaydirigubbakcemile3 yada hoca insafa gelsin bir ders için uzatmasın diye geçirsin inşallah:sinifsinif:

Son düzenleme: 2 Temmuz 2010
  2. 2 Temmuz 2010
  3. misspinky

misspinky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    ben hepsinden geçtiğim halde ortalamam 1.99 diye sınıfta kalıyorum ..hocan umarım insaflıdır benimkiler değil

4. 2 Temmuz 2010
  5. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hocanla görüşebilme imkanın var mı? bazen bu tür durumlar gözden kaçabiliyor, unutulabiliyor. kendini, durumunu bi hatırlatsan iyi olur. İnşallah geçersin.

6. 2 Temmuz 2010
  7. smyraaa

smyraaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    88
    sınıfta kalsanda senen uzamaz değilmi eğer son sınıf değilsen? Sınıfta kalıp 3.sınıfın ilk dönemi toparlayıp normal ortalamaya çıkarak 3.sınıfın 2.döneminde sınıf arkadaşlarıyla ders alan ve okulunu uzatmayan çok tanıdıklarım var. Seninki yine düzeltilebilir- toplanabilir bişey ya benim ki:KK43:

canım hocayla görüşsem apaçık not dilenmem gerekecek. Bir de bizim hoca yurtdışındaymış. Soru kağıtlarını başka hocaya vermiş o yaptı sınavımızı. Aynı şekilde cevap anahtarınıda bırakmış yani dersin hocası değil başka hoca okuyacakmış sınavı:KK43: Hep şanssızlığımdan daha önceki yıllarda sınavı yapar hemen sınav sonrasında okuyup notunu verirmiş. Sen geçemiyorsun dediği biri olursa malum sınıf kalabalık bir şekilde hocayı ikna edip DD verdirtirlermiş uzamasın diye. Benim şanssızlığımdan hem hoca yokkk hem kağıtları başkası okuyacak hem kötü geçmiş of ki ne of. Dua etmekten başka yapacak bişeyim yok:KK43:

8. 2 Temmuz 2010
  9. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım, dua et o zaman.

10. 2 Temmuz 2010
  11. smyraaa

smyraaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    88
    asıl üzüldüğüm sinir olduğumda arkadaşlardan biri mesajla kopya çekti. sınıf arkadaşımız olup bütünlemeye girmyen bir arkadaşa soruları mesaj attı cevaplardan reaksiyonları şekilleri anladığı kadar yaptı. Ama benim aklıma gelmedi o arkadaşa aynı mesajları bana da at demekmafoldumben of offff

12. 3 Temmuz 2010
  13. LiLithy

LiLithy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Biraz vicdanı olan bi insan bir ders yüzünden okulunu uzatmaz. Ama bazı tiplemeler hiç belli olmuyor işte. Sen yinede bi hocanla görüşmeyi dene.ınşallah gecersin cnm

14. 3 Temmuz 2010
  15. smyraaa

smyraaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    88
    konuyu okuyan herkesten dua istiyorum işte. ınşallah geçer demeniz bile yeterli:KK1:

16. 3 Temmuz 2010
  17. pontolog

pontolog Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah geçmişsindir cnm biz bugün kepleri attık hihoyyyt ama benimde pazartesi günü tek ders sınavım var:) :nazar:

18. 3 Temmuz 2010
  19. smyraaa

smyraaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    88
    biz kepleri atalı 2 hafta oluyor ama herhalde attığım kepi tutamadım:KK1: bi dönem daha okula gitmek istemiyoruuuuuuuuuuuuuuum:umursamaz: kaldım hocanın eline. Nolur insafa gelsin dua edin. Senin pazartesi gün ki sınavında iyi geçer inşallah. Çok çalış:KK1: