Sadece erkekler mi aldatır

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve EU3 tarafından 25 Mart 2007 başlatılmıştır.

25 Mart 2007
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Arkadaşlar merhaba;

Kafamda şöyle bir soru takıldı

Eşler neden birbirini aldatma ihtiyacı duyar ve kadınında aldatma isteği:uhm:

2. 25 Mart 2007
  3. selda19

selda19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Öncelikle aldatmanın herhangi bir sebebi olamaz ahlak anlayışın odur onursuzdursun ve yaparsın.Ve aldatmanın vicdani tarafıda vardır bence. İnsanlar bunu yaparken karşısındaki insanı düşünmedikleri için bencil kişilerin bunu yaptığını düşünüyorum.Mutsuzsan medeni birsekilde bunun açıklamasını yaparsın ve medeni bir şekilde ayrılıp ne halin varsa görürsün.

4. 27 Mart 2007
  5. Nazhan

Nazhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bunu bende hiç anlamadım zaten neden aldatırlar

6. 27 Mart 2007
  7. dunya

dunya Yanliz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    duygularimiz ayni bende senin gibi dusunuyorum canim cok haklisin aldatacagina birak ama arkeklerdeki yanliz kalma korkusu var birakinca sanki baska bulamiyacaklar evlenecek kadin buna ragmende aldatmayida ihmal etmezler
    cunku evlendigin kisi senin her isini goruyor hizmetci gibi deri donup islerini tutduracagi biri olmali evde

8. 27 Mart 2007
  9. sedefcakir

sedefcakir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Bir erkek için aldatmada duygu olmasada olur.Yeterki onu cezbetsin.Ama bir kadın sanırım güzel vücudu var diye hiç bir zaman aldatmaz.Eğer aldatıyorsa eşini bence daha önemli bir şeyler vardır.Belki eşinden intikam almak istiyordur belki gerçekten aşık olmuştur ama yuvasını yıkamıyordur belkide cinsel yönden mutlu değildir eşi tarafından kadın olduğu hissetirilmiyordur.Tabiki tam sebeplerini bilemiyorum ama kadın için bence aldatmak zordur bunu yapıyorsa eğer mutlaka onu yaralayan ve kıran çok kötü bir şey vardır.

Ama sonuçta sebep ne olursa olsun kadın yada erkek aldatmak hoş bişi değildir.Sonuçta karşıdakini aldattığını sanırken kendinide aldatıyor insan bence.

10. 27 Mart 2007
  11. character

character Guest

off offf...:KK43: kadınlar da aldatıyor..söylediklerinize aynen katılıyorum..ama kim yaparsa yapsın kesinlikle tasvip etmediğim bir konu bu aldatma işi..