sadece erkekler mi?

Konusu 'Özel anket bölümü.' forumundadır ve miralife tarafından 22 Eylül 2008 başlatılmıştır.

?

aldatan eşler mi yuva yıkar aldatılan eşler mi?

Anketin kapanma tarihi 21 Kasım 2008.
  1. aldatan eşler

73,7%
  2. aldatılan eşler

31,6%
Birden fazla oy kullanılabilir.
    22 Eylül 2008
    Konu Sahibi : miralife
  1. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    sadece erkekler mi ne istediğini bilmezler yada kadınlarda mı bazen sıkışıp kalır eziyet çekmekten?gitsem mi kalsam mı sorusunun cvbını acaba kim doğru olarak söleyebilir?kim en iyi akıl verebilir ki kim en çok ne istediğini bilir? kim severken yuvasını bir hiç için yıkabilir eşinden ailesinden vazgeçebilir?aldatan eşler mi aldatılan kadınlar mı sizce?

2. 24 Eylül 2008
  3. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    kişiye göre..mantığa göre...kadın yada erkek ayırt edilemez! belirliyici olan sadece şudur denilemez... ama genel olrak şu vardır ki; aldatan taraf kaybetmeyi de kaybedilmeyi de göze almıştır ve yola cıkmıştır sonucuna katlanmalıdır...

4. 6 Ekim 2008
  5. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Bu aslinda günümüzde çok tartişilan bi soru yada cevap bulunamayan bir yoksa konudan mi hoşlanmadiniz yada siznle alaksi mi yok?
    Ii geceler!

6. 12 Ekim 2008
  7. tuse

tuse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tabiki aldatilan taraf vazgecebilir.kadin yada erkek farketmez.kadinlarimiz daha cok erkege ikinci bir sansi veriyo ailesi icin cocuklari icin.erkekler daha cok aldatan kadinlara bu sansi vermiyo ne yazikki ama bu ülkelere göre degisiyo bence.müslüman ülkelerde daha cok erkek aldatan ese sans vermiyo.ama en dogrusuda aninda terk etmek bosanmak.eger afedersen arkasi gelir.bosan gerekirse ayni kisi ile ikinci kez evlen.

8. 13 Ekim 2008
  9. eldeniz

eldeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    günümüzde çok tartışılan bir konu...
    aldatan suçludur,evlilik birliğini temelden sarsmıştır...
    aldatılan kişiye iki seçenek kalır:ya kabullenecektir ki çoğu zaman öyle olur...maddi imkansızlıklar,toplumun dayatmaları vb bir çok nedenden ötürü bu hep böyledir...
    yada affetmeyecek kendine yeni bir hayat seçip,ayılacaktır...bunu yapabilen kadın sayısı yok denecek kadar azdır...
    kendi adıma böyle bir karar vermem gerekse ne yapardım inan bilmiyorum...ekonomik bağımsızlığım yok,sıfırdan bir hayat kurabilecek donanıma sahip olsam da bunu yapabilecek gücü kendimde bulabilirmiydim bilmiyorum...
    affetmezdim bu kesin ama olayın diğer yüzünü de gözardı edemezdim sanıyorum...
    başa gelmeden insan ne yapması gerektiğini bilmiyor,bunlar şu anda konuyu okuduktan sonra hissettiklerim...

10. 13 Ekim 2008
  11. Emine

Emine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bu konuda sadece erkekler diyemeyiz, dünya cok büyük.....bunca erkegi bir kazana atip kadinlari temize cikarmak dogru olmaz....aldatan hangi es tarafi olursa olsun o kisi aileyi yikan olur....

12. 28 Ekim 2008
  13. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    bu konu hakkında aslında söylenecek çok söz var ama nedense herkes sustu çok mu zor bir soru yada cevabımı belli blemedim?

14. 28 Ekim 2008
  15. bicirkiz

bicirkiz Canıma can katan canımsın... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    öncelikle allah bu durumu kimseye yaşatmasın.
    aldatan kişi yuvayı yıkmıştır zaten geriye aldatılan eşin yıkıntıları temizlemesine kalmıştır...temilenince de o evlilik bitmiştir....

16. 29 Ekim 2008
  17. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    bazen böyle acılarla yüzleşmek zorunda kalan insanlara hayret ediyorum bazende gıpta ediyorum YÜCE RABBİM biz kullarına o kadar çok meziyet vermiş ki en başta kimine çok sabır vermiş dirayetli olmak kalıntıları toplarken en iyi ilaçtır umarım bu ele aldığımız konuyu yaşayan nerde ne kadar insan varsa ALLAHIM önce sabır sonrada mutlu bir hayat versin!
    haklıyız ama keşke bunlar hiç olmasa ve kalıntıları toplamak biz kadınlara düşmese!:eek:klava:

18. 30 Ekim 2008
  19. EU2

EU2 Guest

aldatilan kizip yikmasi gerek aldatan zaten yikmiyor yaptigi seyle yikiyo