sadece estteik magdurları değil.sizinde başınıza gelmiş gibi düşünün lütfen.

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve EU2 tarafından 15 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

lütfen empati yapın herkes bir başlık yazssınn.başlığımızn açılmasını istiyoruzki tekrar hata yapmayalım.bu sizinde başınızA gelebilir kimseyi kötülemioruz başımıza geleni paylaşıoruz.lütfen bekliorumm

2. 15 Mayıs 2009
  3. eliff24

eliff24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    destekliyorum seni.

4. 15 Mayıs 2009
  5. EU3

EU3 Guest

bende destekliyorum, memnun olmayanlar da yazacaklar ki insanlar dogru karar verebilsin...

6. 15 Mayıs 2009
  7. EU2

EU2 Guest

saol cnm.bu arada sanada geçmiş olsun yeni ameliyat oldun umarım sonuç çok güzel olurrr

8. 15 Mayıs 2009
  9. EU2

EU2 Guest

saol cnm.bende seni sonuna kadar destekliorum.zor günlerimiz beraber geçirdiğimiz gibi umarım güzel günlerimizi berabaer geçirireceğizz.seni çok seviorummmmmm:)

10. 15 Mayıs 2009
  11. EU3

EU3 Guest

umarım güzel olur canım, bu sıkıntıları cekmek cok zor gercekten, güzellik icin deger miydi diyorum bazen, sonu güzel olmazsa iyice bir yıkım olur, o nedenle burada paylasmak lazım ki insanlar aynı hataları yapmasınlar...

12. 15 Mayıs 2009
  13. eliff24

eliff24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ben de seni çok seviyorum canım dostum. inşallah biz de güzel burunlara kavuşuruz.

ebrucum sana da geçmiş olsun. umarım her şey yolundadır.

14. 15 Mayıs 2009
  15. EU3

EU3 Guest

eliff24 cnm simdilik hersey yolunda gibi gibi, tam bir sey diyemiorum, bakalım zamanla anlayacagım, cok tsk ederim, sizler de umarım güzel sonuclara ulasırsınız, bende insallah...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.