sadece hamiş arkadaşlar belirtilerini veya belirtileri duyanlar yazsınlar okuyalım

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve umutsuz09 tarafından 12 Ocak 2009 başlatılmıştır.

12 Ocak 2009
    Konu Sahibi : umutsuz09
  1. umutsuz09

umutsuz09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    böyle bi başlık var ama genelde sohbet ediyoruz orda ben bütün belirtileri aynı yerde okuyabileceğimiz bi başlık açmak istedim sadece okuyup öğrenmek için

2. 12 Ocak 2009
  3. chromatin

chromatin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    meraba bgn hamile olduğumu öğrendim.ayaklarım yere basmıyor şuan.belirtiler karın şişliği,kasıklarda ağrı olmuştu.arkadaşımda ise bulantı ve göğsünde ağrı oluyormuş.

4. 13 Ocak 2009
  5. hasretali

hasretali Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    günaydın arkadaşlar ben 7aydır hamile kalmak istiyorum ve 7 aydır bütün belirtiler bende mevcut ama gabalik yok malesef:-( çok üzülüyorum allahım kimseye aratmaz inşallah ve ben hamile kalmak isteyen herkezin bu sayfayı okicana ve burda ki belirtileri kesinlikle kendilerinde bulucana inanıyorum ben sağlık lisesi mezunuyum herkesin belirtiler farklı olur bence bizler stresten olmuyoruz çok üzülüyorum ya allahım sen bannelik duygusunu bize tatdır ya

6. 13 Ocak 2009
  7. artuner

artuner Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hasretali canım haklısın bende 7 yıllık evliyim 5 yıl tedavi oldum şu an eşimde bende normaliz ama hamile kalamıyorum doktorum kafana çok takıyorsun piskolojik olmuyor diyo gerçekten doğru allahım istemeyenlere değil bizim gibi bebek hasretiyle yananlara bebek nasip etsin üzülme tatlım

8. 13 Ocak 2009
  9. eceylan

eceylan Guest

mrb benimde dört yaşında bir oğlum var, 8 aydır çocuk istiyoruz maleseff olmuyor

10. 13 Ocak 2009
  11. hasretali

hasretali Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yani arkadaşlar bana bunlar saçma geliyo bana şuan sonrsan 1aydır mide bulantım ve bel ağrım var sağ göğsüm bastırınca acıyo geçenlerde turşu diye delirdim bunlarda belirti ben buna benzer şeyleri 7aydır yaşıyorumbi mide bulantısı umutlandırıyo ama başkası bu belirtilerin hiç birinin farkına varmıyo ama hamile kalıyo inşallah hepimiz hamile kalırız

12. 13 Ocak 2009
  13. iwy7

iwy7 hayat seni seviyorum Üye

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    88
    Bende hamileliğimi yeni öğrendim. Benim en büyük belirtim bacak arasından (apışarası dediğimiz yer) kasıklara doğru olan çekilmelerdi. Diğer karındaki şişlik göğüsteki şişlik adet dönemindede olan belirtiler. Ama bahsettiğim bu batmaları hiç yaşamamıştım bebeğimin bana tutunurken verdiği belirtilermiş meğer.

14. 13 Ocak 2009
  15. artuner

artuner Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım benim kızdığım nokta aff edersiniz kadın akşam eşiyle beraber olmuş sabah test yaptım negatif diye yazıyo ne bu hız ya maşallah jetden daha hızlı valla ben 24 gün geciktim ama hiç bir belirti yok inşallah isteyen herkesin bebişi olr

16. 13 Ocak 2009
  17. zeytin26

zeytin26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    :KK46: gamyoncuiremsu:nazar::asigim:
    kızlar ilk hamileliğim bende 2 senedir bebişimin yolunu gzlüyordum nihayet rabbim verdi
    hiçbir zaman acele etmeyin çünkü herşeyin bir vakti var allahım hayırlısını nasip etsin sanki hiçbir zaman hamile olmayacakmış geliyor bizlere ama öyle değil allahım hiç ummadığın zaman da verdi meleğimi şimdi belirtilerime geleyimmmmmm:nazar:
    kızlar adet belirtilerinin hemen hemen aynıları karın alt tarafında şişlik göğüslerde dolgunluk 4. haftada başlıyor benim mide bulantım yok ağzımda donmuş yağ tadı vardıçok ilginç, avuç içlerim çok sıcaktı, ayaklarım soğuktu, ve dudağımın kenarında uçuk çıktı inşallah yardımcı olmuşumdur
    rabbim isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu amin..........:nazar:

18. 13 Ocak 2009
  19. iwy7

iwy7 hayat seni seviyorum Üye

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    88
    Ayrıca hiç bulantım yok. Zaten herkesde bulantı olacak diye bişey de yok.