sadece istedigim sensin miniğim,bende misin?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve derdojojo tarafından 4 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : derdojojo
  1. derdojojo

derdojojo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çıldırıcam artık tek düşündüğüm hamile miyim değil miyim?sabahtan akşama kadar hiç durmadan kendimi dinleyip belirti buluyorum...sanırım artık başka şeylerle ilğilenmem gerek ruhsal olarak sıkıntıya girdiğimi hissediyorum üzülüyorum...

kasıkta ağrı var
    idrarda renk ve koku degişikliği
    hafif bi bel ağrısı
    su gibi akıntı
    bacaklarımda hasta olucakmışım gibi sızlama
    daha önce gögsüm hiç agrımamıstı hafif zonklama sızlama gibi bi agrı oldu yarımsaat felan sürdü adetimin 22.günüydü

sat 9 nisan genelde 30 günde bir adet olurum dün fortel erken gebelik testi yaptım negatif
    bugün nemo diye bi test yaptım negatif mayıs 9 a ne kaldı azcık bekle diyorsanız eğer haklısınız...

2. 5 Mayıs 2010
  3. vahsxixguzel

vahsxixguzel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Canım bende senin gibiydim hamile kalmadan önce . Şu an 5 aylık hamileyim .Adetim bi gün gecikse , acaba diyordum hep . Testler alıyordum ama sonuç hep hüsran . Hamilelik belirtileri de vardı ama bebek yoktu :sinifsinif: Hatta bi keresinde doktora gittim kan testi yaptırdım , sonuç negatif . Ne kadar ağladım sana anlatamam . :1no2: Doktorlara bile gittim bir problem gözükmüyordu gebe kalmak için . Dualar ettim inanmayacaksın ama fal bile baktırdım . boshayallersmile O günden sonra karar verdim artık bebek olacak mı olmayacak mı diye düşünmeyecektim . Çünkü düşündükçe hep acı çekiyordum , yolda , televizyonda bebek görsem ağlıyordum . senağlama İnan 2 ay hiç aklıma getirmedim ve ikinci ayın sonunda hamile olduğumu öğrendim . sositososito Yani sonuç şu : Sakın düşünme . Düşündükçe içindeki spermlere zarar veriyosun ve bebek olma şansını düşürüyosun . Bir de sakın ilişkiyi bebek düşüncesiyle yapmayın ne eşin ne de sen . :eek:lmaz: İnşallah en yakın zamanda seninde güzel haberlerini alırız . :Saruboceq: Sürçü lisan ettiysem affola .buyrunnnnnnnnn

4. 5 Mayıs 2010
  5. derdojojo

derdojojo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim yalnız olmadığımı bilmek çok güzel insallah sağlıcakla alırsın bebeğini kucağına.
    dün çok düşündüm ve bir karar verdim işe başlıycam en kısa zamanda böylece kafamı meşgul edicem sonra belki banada bi süpriz yapar hayat hiç beklemediğim bir anda:)
    vahşi güzel gerçekten teşekkür ederim kimseyle konuşamıyordum bu konuyu içimi döktüm ve msjını görünce çok mutlu oldum

6. 5 Mayıs 2010
  7. vahsxixguzel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sağol canım .
    Bence de eğer çalışmıyorsan hemen bir iş bul ve kafanı dağıt biraz belki o zaman aklından çıkarır ve en yakın zamanda bebiş haberini alırsın :Saruboceq: . Bana da haber ver ama yoksa küserim :umursamaz:

8. 5 Mayıs 2010
  9. erkans35

erkans35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadasım bende aynı senin gibiyin son adet tarihim 9 nisan benimde ama bende düzensizlik var farlutalla adet oldum 2 ay 55-60 günü buluyor arası yumurtlama problemi var bu ay adaçayı ve bal çörek otu denedim hamile değilsem umarım adetim bari düzenli gelir sendeki belirtiler bendede var ama umarım psikolojik değildir kafaya çok taktıgımızdan sanırım inşallah güzel haber alırız hayırlısı

10. 5 Mayıs 2010
  11. derdojojo

derdojojo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    söz veriyorum haber vericem kendine ve beebişine iyi bak:)

12. 5 Mayıs 2010
  13. vahsxixguzel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sende kendine iyi bak canım . İnşallah hayırlı haberlerini alırız . :Saruboceq:
    Bir de bişey sorucam kaç senelik evlisin .

14. 5 Mayıs 2010
  15. derdojojo

derdojojo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    2.5 yıl oldu tatlım

16. 5 Mayıs 2010
  17. vahsxixguzel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım eminim daha yeni başladınız denemeye . :kedi: O zaman hiç üzülme çünkü spermin vücuduna alışması lazım . Doktorlar bu konuda 6 ay veriyo . Altı ay sonra olmazsa küçük bir ilaç tedavisi . 2 yıl olmazsa zaten sorun var demektir . Yeni başladıysanız korkmayın . Allah'ım isteyen herkese nasip etsin . Anne olmak her kadının hakkı .opuyorumnanaktan

18. 5 Mayıs 2010
  19. april_sun

april_sun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende adet tarihimden 3 gün önce yapmıştım tek çizgiydi.
    bir gün gecince de tekrar yaptım önce tek çizgi çıktı sonra yavaşca silik bi ikinci çizgiohaoldumsmile
    şimdi o silik çizgi kocaman oldu doğacağı günü bekliyoruz heyecanla:KK46:
    darısı tüm isteyenlerin başına inşallahboshayallersmile