Sadece Klomen Kullanıp ,Çatlatma İğnesi Olmadan Hamile Kalan Var mı?

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve DilaNaz tarafından 9 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2011
    Konu Sahibi : DilaNaz
  1. DilaNaz

DilaNaz Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar bu ay ilk defa klomen kullandım.günde iki kez.

12.gün takibe gittiğimde 17 mm bir yumurtam oluşmuştu.dr. istersen yarın gel

iğne vuralım dedi.bende ilk ay olduğu için istemedim.dr. iğne olmadan da hamile kalabilirsin.

rahim duvarın iyi filan dedi.ama bende şimdi merak ediyorum iğnesiz hamile kalan varmı ???
  2. 19 Temmuz 2011
  3. DilaNaz

DilaNaz Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    kimse cevap yazmıyormu:KK43::KK43::KK43:
  4. 21 Temmuz 2011
  5. menac

menac Allah'ım sen koru!!! Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    var canım benim yengem öyle hamile kaldı, ben de iğne istemedim ama ne yazık ki bende kist yaptı ağrılardan ölüyorum sandım...
  6. 27 Temmuz 2011
  7. izmiranka

izmiranka Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım benimde bugün 12.gün ve benimde 15 mm olmuş onedenle 14. güne bidaha gitcm. iğnede vurulmayı düşünüyorum. şansı arttırmak adına.
    insanların yumurta yapmak için ve yumurtanın çatlaması için ürettiği hormonlar farklı. eğer hcg de problem yoksa yumurtan çatlar fakat varsa sorun bu ayı riske atmış olursun.
  8. 28 Temmuz 2011
  9. ahsn

ahsn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba arkadaşlar bende klomenle başladım tedaviye olmadı doktorumu değiştirdim oda serophene verdi doğal yollardan denedik yine olmadı şimdi iğneye başladım 16 temmuzda çatlatma iğnesi oldu ama bugün adetim oldu hayırlısı neyse o olsun stresten kafaya takmaktan olcaksada olmuyo allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin
  10. 28 Temmuz 2011
  11. ahsn

ahsn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba arkadaşlar bende klomenle başladım tedaviye olmadı doktorumu değiştirdim oda serophene verdi doğal yollardan denedik yine olmadı şimdi iğneye başladım 16 temmuzda çatlatma iğnesi oldu ama bugün adetim oldu hayırlısı neyse o olsun stresten kafaya takmaktan olcaksada olmuyo allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin
  12. 1 Ağustos 2011
  13. vizontele

vizontele Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben klomenle daha önce 2 defa aşılama oldum negatif. o zaman
    ovitrelle çatlatma iğneside kullanmıştım.
    sonrada 2 ay sadece klomen kullandım.
    hiç bir problemimiz yok çok şükür ama yinede olmadı..
    Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah, hayırlı zamanda ana baba etsin bizleri.
  14. 2 Ağustos 2011
  15. igze

igze Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba ben bu ay sadece klomen kullandım günde bir doz 5 gün. Bizde problem eşimde hafif bir varikosel teşhisi konuldu. Doktorum aşıma dedi ama önce klomenle ir ay deneyelim dedi. Neyse cuma ve ya cumartesi regl olmam gerekirken 3-4 gün gecikti idrar testi negatif çıktı. Perşembeye randevu aldım. Benzer durumda ola varmı cvp verirseniz sevinirim
  16. 10 Ağustos 2011
  17. gampili

gampili bebeler ikiiiizzzz!!!! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende bu ay ilk defa klomen kullanmaya başladım aynı zamanda prolaktinim yüksek olduğundan dostinex'te kullanıyorum. İğneden bana hç bahsetmedi doktorum. İnşallah bu ay güzel haberler vermeyi nasip eder bana Allah'ım!
  18. 10 Ağustos 2011
  19. aynisefa

aynisefa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At

insallah canim.diledigin haberi alirsin.bende ayin 18 ini bekliyorum ama insallah regl olmiycagim :)bende bu ayilk defa kolemen ictim besgun giunde iki defa .muayenede banada igneden bahsetmedi.uc gun boyunca esinle beraber olursaniz hamillelik sansiniz cok yuksek dedi.hatta ikize diye uyardi.,hayirlisi bakalim