Sadece mutlu olmak ıstıyorum onunla ...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve glsh85 tarafından 13 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : glsh85
  1. glsh85

glsh85 Guest

Bılıyorum erkekler bizim kadar duygusal degıl romantık degıl ne yazıkkı en azından cogu böyle.

benım erkek arkadasımda bunlara dahıl ..

işten cıktı yenı bır işe gırdı hayatını yola koymaya calısıyor . bense yenı mezun oldum stajdayım yanı zor gunler gectı ayaklarımızın uzerınde durmaya az kaldımm şükür ki..

hersey yolunda gıtmesı gerekırken bu sevgıyı buralara getırmısken bu kadar cok tartısmamız benı ayrı üzüyor ne yazık kı..

tartısma sebebımızz hep aynıı onun ruhsuzlugu ne yazık kı .. ruhsuz dıyorum cunku ben artık onun sevgılısı oldugumu hıssetmek ıstıyorum ..

tatlı dıllıdır sevgılım ama sankı bıseyler eksık bızde ne oldugunu cozemedıgım.. mafoldumben

evlılık dusunuyoruz ve dusundukce karmasıklasıyorum ben .. zaten cok kararsızımdır gunlük yasamda . acaba bu kadar normal mı ıcımdekıler ınsanın hayatını paylasacagı ınsana karar vermesi aşamasında.

sadece mutlu olmak ıstıyorum ben onunla ... :uhm:

siniriyim öfkelıyım bazen abartıyorum evet ama çabası yok ne yazık kı bazen mantıgına yattıgım ıcın mı benımle beraber dıye dusunmekten kendımı alamıyorum bunu ona soyleyınce tabı kı kabul etmıyor .. benneyaptımki

sevmek katlanmak degıl bence ama ne yapmam gerek bılemıyorum sadece mutlu olmak ıstıyorum

ben nasıl karar verecegım ne yapmak ıstemedıgıme ... belırsızlık cok fena :1no2:

2. 13 Ağustos 2009
  3. birsam

birsam Guest

sevmek katlanmak bence.seviyorsan katlanırsın ve karasızlık yaşamazsın çok fazla.iyi düşünmen gerek.onda katlanman gereken şeyler olduğunu düşünüyosan bunlara katlanıp katlanayamayacağını düşün.katlanacak şeyler mi onu düşün.ve sen bunlara katlanacak kadar seviyomusun bunu da düşün

4. 13 Ağustos 2009
  5. glsh85

glsh85 Guest

ben bunları dusundugum ıcın sıkıntım ıste canım .. kafamçokkarıştı
    sevıyorum onu .. ama sureklı bır tartısma hli ..
    sevgı katlanmak degıl bence cunku sevdıgın ınsanın kotuluklerını görmezsın kı katlanasın !

6. 13 Ağustos 2009
  7. birsam

birsam Guest

sevgisinden eminsen,sürekli bir yarış halinde değilseniz sen haklı ben haklı gibi öle uç noktalarda değilse tartışmalar ki buna bile katlanan var.sabret onu kazanmaya çalış derim.

ne demişler "kaybetmek kolay kazanmak zor"

8. 13 Ağustos 2009
  9. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    şu an zor bir dönemdesiniz bence
    okul hayatı bitip iş arayışlarına girildiği evliliğin artık ciddiye bindiği sancılı dönemler
    insan önünü göremez, hep tedirgin hisseder, belirsizlikler canını sıkar
    bunun acısını da sevdiklerinden çıkarır
    bu dönemde karşılıklı biraz anlayışlı olmanız gerekiyor belki
    sevmek bence de katlanmak değildir eğer hissettiğin şey katlanmaksa bir süre sonra yerine bezginlik ve bıkkınlığa bırakır orda da sevgiden söz etmek zordur bence
    eğer sen kendinden ve sevdiğinden eminsen zaten evliliğe karar verme gibi bir süreç yaşamazsın
    zaten istersin evlenmeyi
    şu anda çok net düşünemiyorsun bence
    sakin kafayla düşünmek lazım bunları

10. 13 Ağustos 2009
  11. fxuxsfxuxs

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bence de insan sevdiğine katlanmaz
    yani katlanmak itici bir tabir
    seviyorsan zaten olumsuz özelliklerini görmezsin görsen de kabullenirsin
    katlanmak değildir bu

12. 13 Ağustos 2009
  13. glsh85

glsh85 Guest

aynen katılıyorum evet yorum ıcınde tsk edıyorum evet hayat kurma cabası aılenın kanatlarından cıkma sürecı gercekten zor :1no2:

bunu nasıl atlatacagız bılemıyorum ..

eksık bıseyler var kendımı özel hısedemıyorum

umarım bu bır sureçtir CADIARZU

14. 13 Ağustos 2009
  15. fxuxsfxuxs

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    okul bitince insanda halihazırdaki sevgiliyle hayatımı geçiririm gibi bir inanç oluşuyor sanırım
    ama o insan her zaman doğru insan olmayabilir de
    herşeyi enine boyuna tart biç iyi düşün
    hemen karar vermek zorunda değilsin
    hayat daha yeni başlıyor sizin için

16. 13 Ağustos 2009
  17. glsh85

glsh85 Guest

haklısın kaybetmek kolay.

yarıs halınde degılız hıc zaten küste kalamıyoruz mutlaka bır taraf arıyor

18. 14 Ağustos 2009
  19. ppelinn

ppelinn Guest

inan kı arkadasım aynı seyı bende yasadm aynı senın durumndaydm bende sen bişiler yaparken karsındakının ruhsuz olması çok kötü ben de katlanmaya çalıştım görmemeye çalıştım.ama değmedi.sen sinirinden kudurursun ona göre herşey yolundadır.kötü bi durum yani.katlanmak zorunda değilsin bırak o sana katlansın seviıosa aldırmıcaktır görmezden gelcektir hatan olsa bile
    bana kalırsa o bişey yapmadıgı sürece sen de yapma catlasın ben cok üzüldm umarım sen üzülmezsin.inan ki hiçbişey tek taraflı olmuyor:KK43:(