Sadece ornek olsun..................

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve SILAYA tarafından 15 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : SILAYA
  1. SILAYA

SILAYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kelimeleri toparlamam aslinda mumkun degil. 2002 yilinda birine cok kotu asik oldum. karsilikli ;seviyorum, seviliyorum cok konuskan ,sevimli , sempatik mert biriydi ciddiydik. ve nisanlandik. o senenin en guzel nisan toreniydi. Herkez bizden onun beni nasil sevdiginden nasil ilgilendiginden bahsediyordu. ama bilirsiniz iste annesi abisinin kizini almak istiyodu. akrabalar arasinda problem cikti. annesi problem cikartti benim akrabalarim onun ailesine beni karaladi. hep cirpindik mucadele ettik yiprandik. YIPRATTILAR BIZI annemde biraz istemiyodu mutlu olamazsin annesi sizi rahat birakmaz. annesi biraz sonradan gorme paranoyakti. ama sevdim. yinede o benim askimi dogurmustu. yine bigun biktigim bian BITTI ARTIK DEDIM cok yoruldum nerden bilirdimki baskasindada cok yorulucam. bilsem koparmiydim ondan baskasinin problemini yasamaktansa askimin pesinden kosardim. bana bakti YAPMA DEDI YAZIK ETME BIZE ISTEDIKLERI BU SEVINDIRME KIMSEYI. ama yaptim ve yaptigim gun bitti dunya. salondaydik GOZLERIME BAKARAK ALYANSINI CIKARDI SEHBAYA KOYDU. ve cikti ben kendimde degildim nasil bitti dedim herkesin icinde o gittikten sonra uyandim. balkona ciktim camdan beni gorup yukari ciksin diye. arabaya bindi goruyorum nasil agladigini ben agliyorum feryat gibi herkez agliyo. oda yukari cikmak istedi ama bu kacinciydi ustelik dugune 12gun kala ve gitti gidis o gidis. ama kopamadik ben baskasiyla sozlendim yinede telefonlasiyoduk. ben evlenene kadar evlenmedi evlendikten sonra oda evlendi hic gormedigi biriyle. ara sira yine telefonlastik aglastik . gecen yil beni gordu carsiya cikmistim. pesimden geldi git dedim konusmadan gitmem dedi. mecburen bi cafe de konustuk 10 dk falan konusamadi sadece bakti SENI UNUTTUM SANMISTIM AMA SADECE YOKLUGUNA ALISMISIM ILK GUN GIBI HEYECANLIYIM SIMDI DEDI. YALVARIRIM BENI BEKLE 10 DK SIMDI GELCEM DEDI OLMAZ BEKLEYEMEM BENIM BI SORUMLULUGUM VAR EVLIYIM LUTFEN YETER DEDIM . ODA BANA BUGUN SENIN DOGUM GUNUN DEDI NE OLUR BEKLE . SADECE BIYUZUK ALICAM DEDI. KABUL ETMEDIM. HAMILE OLDUGUMU SOYLEDIM YIKILDI KALKTIM ORADAN KALBIMI MASADA BIRAKARAK. VE O GUN ESIM TELEFON BILE ACMADI DOGUM GUNUMU KUTLAMAK ICIN 10 KERE DAHA YIKILDIM. SADECE SUNU SORDUM KENDIME? MADEM SORUNLAR YASAYACAKTIM YAZIK DEGILMI BARI SEVDIGIMDE, SEVILDIGIMDE YASASAYDIM GUYA PROBLEMIM OLMAZ DIYE BUNU SECTIM BUNUN AILESI BILE DEGIL KENDI YIPRATTI BENI. ESIMLE BI PROBLEMIM OLSA HEP O GELIR AKLIMA BEN ONU COK SEVDIM GALIBA HALA SEVIYORUM UNUTAMADIM O BENIM RUH ESIMDI BU BENI ANLAMIYO BILE INATCI. ONUUUUUUUUUU COKKKKKKKK SEVIYORUM AHIRETE BIRAKTIM KAVUSMAYI AGLAYARAK YAZIYORUM BUNLARI DIGERI UYUSUN ICERDE

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Mayıs 2009
  2. 15 Temmuz 2008
  3. AsiNaz

AsiNaz Huzurum; İ&E Pro Üye

Beğenildi:
    309
    Ödül Puanları:
    163
    :'( Ağlamak üzereyim...

4. 15 Temmuz 2008
  5. AsiNaz

Beğenildi:
    309
    Ödül Puanları:
    163
    Bence gerçek "AŞK" bu!

6. 15 Temmuz 2008
  7. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Hata etmişsin be arkadaşım,gerçi sende farkındasın yaptığın hatanın ama çok yazık olmuş.
    Parçalanmış bir ilişkiden geriye kalan 2 kişi,acı çeken,sevmediği insanlarla beraber olan 2 kişi..
    Hayat geçer mi bu şekilde geçerse de nasıl geçer ?
    Keşke insanların davranışlara bakarak bitirmeseydin ilişkini,evet ailede önemli ama,madem çok sevdin üstesinden gelirdiniz belki,ortak bi yol bulunabilirdi..
    Şimdi ikinizde farklı hayatlara savruldunuz mutsuz bi şekilde..
    Keşke yapılan her hatanın telafisi olsa!!!

8. 15 Temmuz 2008
  9. AsiNaz

Beğenildi:
    309
    Ödül Puanları:
    163
    Her şeyde bir hayır vardır derler; ama neden sevginizin peşinden koşmadınız ya da koşamadınız? Yazık olmuş:KK43:

10. 15 Temmuz 2008
  11. SILAYA

SILAYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    1;5 yil kosa bildik sevgimizin arkasindan gurursuz oldum ,ailemin onuruyla oynattim namusuma laf soylettim alttan aldim oda aldi benle. cok bile kostuk bu askin pesinden bitti. ama hala ne ben ne ailem ne bizi taniyanlar unuttu. esim e kac kez onun adiyla hitap ettim. bilirmisiniz ben yandim siz yanmayin sevginizin pesinden sonuna kadar kosun size uygun biriyse baska etkenler icin kopmayin.

12. 15 Temmuz 2008
  13. AsiNaz

Beğenildi:
    309
    Ödül Puanları:
    163
    :KK43:((((( Ahh ahhhhhhhh..

14. 15 Temmuz 2008
  15. smile6081

smile6081 Gözlüksüz bakıyorum hala cahilsin Üye

Beğenildi:
    521
    Ödül Puanları:
    188
    ben ağladım bile....senağlamasenağlamasenağlama çok kötu bir sey yaaa allah kimseye vermesin ama kader işte önüne geçilmiyor allah yardımcınız olsun...:1shok:bi an sanki sizde kendimi gördüm.senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

16. 15 Temmuz 2008
  17. merfee

merfee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gerçekten çok kötü bi durum...
    allah kimseye böle bi acı yaşatmasın ayy çok kötü oldum bn yhaa
    allah yardımcınız olsun....

18. 15 Temmuz 2008
  19. balxixm.

balxixm. zaman eskiye dönermi...? Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    böyle düşünmene üzüldüm.çünkü ne kadar severse sevsin bir erkek evlendikten sonra kesinlikle değişir.o kişiyle evlensen anlayacaktın.sen sadece eşin doğumgününü kutlamadı diye böyle düşünüyorsun bence.zaten aklından eski aşkını çıkartamadığın için bence sorunlar yaşıyorsun.pişmanlıktan kendi evliliğine odaklanmamışsınki.aklın başka yerlerde.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.