sadece reklamlarda görülebilecek şeyler

Konusu 'Komik Yazılar' forumundadır ve burbuk tarafından 10 Ekim 2007 başlatılmıştır.

10 Ekim 2007
    Konu Sahibi : burbuk
  1. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.665
    Ödül Puanları:
    163
    - patron ofisin ortasına gelir ve bağırarak: bundan sonra her gün saat 1'de paydos.

- ayse teyze'nin telefon kulubesine girip supermen misali uzerini degistirip elinde deterjanla cikmasi.

- envayi çeşit kir kullanılarak kirletilmiş gömleğin, içine deterjan konmuş suya şöyle bir sokup çıkarınca tertemiz, bembeyaz olması.

- üzeri çamura bulanmış çocuğunu gören annenin "kirlenmek güzeldir" sloganıyla gülümsemesi, cinnet getirmemesi.

- mis kokan ayıcık, yumuşatıcıyla yıkanmış havlulara suratını sürerek zevk alan ablalar

- çılgınca şarkı söyleyip, tempo tutan bankacılar..

- parfum, tras losyonu, yeni yikanmis sac pesinde kosan kadin-erkek suruleri.

- kızların cafe ortamlarında hem de açıktan "bi de bunu dene" gibisinden birbirlerine ped vermeleri. bi de orkid reklamlarındaki mavi sıvıyı unutmamak lazım.

- dans eden, koşan transformers otomobiller...halbuki keşke hepsi koşa koşa götürse bizi...

- makinedeki arızanın nedenini, rezistansı çıkarıp göstererek uzun uzun anlatan tamirci...

- epilasyon sırasında gülümseyebilen kadınlar.

- bembeyaz gömleği önce envayi çeşit madde ile kirletip sonra temizlemeye çalışmak

- tüysüz bacağına epilasyon yapan kadınlar. gerçek hayatta böle bişi yapana deli derler malum.

- üzerine mürekkep, zeytinyağı ve bilimum ot bok döken koslacı kadına bi yumruk çakmayan diğer kadınlar...

- kızartma yiyince uçan insanlar.

- kola icip igrenc bir sekilde brrrrr yapan insanlar...

- karsi komsusunun kapisini calip "korku filmi izlerken korktum, birlikte izlesek elimi tutsaniz" diyen kiz, merve diyelim daha samimi olsun..

- orta gelirli ailelerin 200-250 metrekarelik rezidansları. sanırsın ispanya'da yaşıyoruz.

- sirk gibi eğlenceli banka şubeleri.

- ayna karşısında traş olduktan sonra taş gibi bir hatunun gelip sarılması ve eliyle traşlanan yanağı okşaması.

- kanat isteyince tek bir tavuk pesinde kosan lokanta sahibi..

- diş fırçasını boydan boya kaplayan sinuzoidal diş macunu

- tırışkadan mekik çekme aletleriyle ( hani o body shaper, abshaper, bok shaper adıyla anılanlardan) günde iki mekik çekip bir anda karın kası, kol kası, bacak kası, göğüs kası gibi kas gruplarını taş gibi ortaya çıkarabilen, 15-20 kilodan fazla erimeyi başaran adamlar/kadınlar.

- eve gelir gelmez cocuklarinin nerde oldugunu sormadan kocasina isindeki projelerini, susuzlugu falan anlatip sonra sahi cocuklar nerde diyen kafa utuleyen kadin modeli

- romantik film izlemek istediğini belirten kadını duyunca benzin istasyonuna gitmeye karar veren bir adam.

- algida nın magnum reklamındaki promosyon ürünü olan lamborghini bunlara en güzel örnektir. kanımca, bu nesneyi sadece reklamda hatta rüyamızda görebiliriz.

- sevgilisini mini etek giymeye teşvik eden erkek

- ev sahibesi hanıma hayalindeki mutfağı hediye eden, salondaki konuşkan robot..

- çırılçıplak markete dalıp alışveriş yapan erkek.

- hayatını diş fırçası tasarımına, kepekleri yok etmeye adamış,
    laboratuarlar dolusu bilim adamı

- her gordugune buuuuuzzzzz diyen kızlar.

ALINTIDIR

2. 10 Ekim 2007
  3. beyaz toprak

beyaz toprak çirkin ama tatlı cadı=) Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    :Roflol::Roflol::Roflol:
    HARİKA OLMUŞ GERÇEKTEN BÖYLE BAKILDIĞINDA GÜNDE NERDEYSE 24 SAAT KOMEDİ İZLİYORMUŞUZ MEĞER REKLAM DEĞİL:Roflol:

4. 10 Ekim 2007
  5. EU1

EU1 Guest

ben benim yaşımdaki kızlara aptal saptal diziler izliyosunuz diyodum ama ne yazıkk ki günün her saati ben onlardan fazla olmayacak şeyler izliyomuşum

çok güzel bir yazı olmuşa.s.a.s.

6. 10 Ekim 2007
  7. EU1

EU1 Guest

- üzeri çamura bulanmış çocuğunu gören annenin "kirlenmek güzeldir" sloganıyla gülümsemesi, cinnet getirmemesi.=bu reklamlardaki annelere hep hayret etmişimdir zaten

- kızların cafe ortamlarında hem de açıktan "bi de bunu dene" gibisinden birbirlerine ped vermeleri. bi de orkid reklamlarındaki mavi sıvıyı unutmamak lazım.==en gıcık olduğum reklamlardan biri

- epilasyon sırasında gülümseyebilen kadınlar==hiç gülümseyen birini görmedim

- karsi komsusunun kapisini calip "korku filmi izlerken korktum, birlikte izlesek elimi tutsaniz" diyen kiz, merve diyelim daha samimi olsun..==erkek olsam hayalini kurardım.hayyallerini genişletiyolar insanların.bizde bunu alırsak ya bi kız kapımızı çalarsa diye.

- ayna karşısında traş olduktan sonra taş gibi bir hatunun gelip sarılması ve eliyle traşlanan yanağı okşaması.==insanın erkek olası geliyo.

- sevgilisini mini etek giymeye teşvik eden erkek ===o erkek değil bence yada türk değil sonradan olma

- çırılçıplak markete dalıp alışveriş yapan erkek==herkesde memnun bu adamdan nedense???

- hayatını diş fırçası tasarımına, kepekleri yok etmeye adamış,
    laboratuarlar dolusu bilim adamı==hep gerçekten uğraşan varmı diye düşünmüşümdür

:Roflol::Roflol: