sadece yumurtlama tedavisi ve çatlatma iğnesiyle hamile kalan var mı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve SUHENDAN tarafından 13 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

13 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : SUHENDAN
  1. SUHENDAN

SUHENDAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar aşılmaya veya tüp bebeğe gerek kalmadan klomen ve çatlatma iğnesi ile hamile kalan var mı?Varsa lütfen cevap yazın bir ümit oluşsun içimde.Ben şu anda klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum.Bekliyorum inşallah bu sefer olur.

2. 13 Mayıs 2007
  3. AXSXK

AXSXK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende bu ay başladım klomene hayırlısı bakalım iğne filan yaptırmadım.henüz yeni başladığım için.hepimizin için en hayırlısı olur inşallah..fazla takıntı yapmamak lazımmış ama elimde olmuyor benimde.acabalar kafamı kemiriyo.bende yumurta oluşmuyor.bakalım ne olacak inşallah işe yarar bu ilaç

4. 13 Mayıs 2007
  5. SUHENDAN

SUHENDAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aşk cım inşallah işe yarar.İşe yaramasa bile ikinci ay dozunu arttırıyorlar o zaman bir değil iki üç tane yumurta oluyor

6. 14 Mayıs 2007
  7. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    kardeşimin eşi aynı tedaviyle ikinci denemede hamile kaldı.şimdi 1 yaşında yeğenim var umudanu yitirme.hayırlı olsun canım

8. 15 Mayıs 2007
  9. cebid

cebid Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    suhendan merhaba cnm..eğer çok ciddi bi problemin yoksa yumurt takibiyle de çok rahat hamile kalabiliyomuşsun.benim drum öyle demişti.ben eylül ayında çikolata kisti aldırdam.çok da yapışıklık vardı.şu an allaha şükür bi problem yok ve drum yumurta takibi önerdi ama ben ısrarla aşılama istiyorum.sen ne için tedavi görüyosun ?

10. 15 Mayıs 2007
  11. bircingene

bircingene Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    suhendan ben 3 aydır bahsettiğin tedaviyi görüyorum ama hamile kalamadım. Ben polikistik over hastasıyım. Eğer bu ay da hamile kalamazsam doktorum aşılamayı deneyeceğimizi söyledi. Bekliyorum ama galiba bu ay da hamile kalamadım gibi geliyor bana...

12. 16 Mayıs 2007
  13. cebid

cebid Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar, hakkımızda hayırlısı.. yeterki bebişlerimiz sağlıklı olsun da geç olsun, napalım, bu da bizim kaderimizz .....

14. 17 Mayıs 2007
  15. duyalp

duyalp Guest

kızlar pekı bi şey sorcam bu yumurta takıbıylede çoğul gebelık rıskı oluşuyormu bilen varmı

16. 17 Mayıs 2007
  17. duyalp

duyalp Guest

parisli cevabın için teşekkur ederım,senın soylediğin daha doğru bencede bu bır şans ben yanlış yazmışım...ama keşke ıkız olsa ben çok arzu ederım..ee pekı sen yumurta takıbınden hemen sonra tup bebeğe mı gececeksın..daha once aşılama falan denemıyorlarmı

18. 17 Mayıs 2007
  19. duyalp

duyalp Guest

bırde bır sorum daha var eğer ovulasyonun normalse (yanı yumurtalar duzgun buyuyor çatlıyor falan) genede yumurta takıbı yapıyorlar ılaçlarla benım anladığım kadarıyla..peki zaten problem yoksa neden ilaçla desteklıyorlar bılgısı olan varmı