şafak 7 gün :)))))

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve milkshake tarafından 21 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : milkshake
  1. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kıslar biliyorsunuz her ay her ne kadar bu sefer kafaya takmıcam merak etmicem desemde yapamıyorumsırnaşık şey
    bu ay full çalıştık, efendim belimin altına yastık koydum:eek:,
    şimdi ise adetime 7 gün kaldı ama ben düşünmeden edemiyorum tamam haklısınız bu kadar düşünme diyeceksiniz ama olmuyorr ve birde günün geçmesini bekle diyeceksiniz ama yapamıyorum yapan varsada bana da söylesin bu düşünmemeyi ve bende uygulayayımCADIARZU....
    zira belim ve kasıklarım ara ara ağrıyor, göğüslerim biraz acıyor ve akıntım var:1rolleyes:
    test yapsam çıkarmı acep heee bir akıl verin :1closedeyes:
    sanırım ben hamile kalana kadar benden kurtulamayacaksınız ben heray böyle belirtilerle sizide kendimide yorup durucamnaniknanik

2. 21 Temmuz 2008
  3. tatli.cadi

tatli.cadi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayyyyyyy şu kız bi hamile kalsa en çok ben sevinicem:roflol: tatlım başımıza bela değilsin ama herşeyin bi zamanı var bilirsin maydanoz bile 40 günde çıkar...şuan test yapsan tabikide çıkmaz ne kalmış ya 7 gün bekle azıcık daha bu sefer hayırlı haberler alman dileğiylea.s.

4. 21 Temmuz 2008
  5. milkshake

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ne yapayım aklımdan hiç çıkmıyorki her ay acabamı diyorum tamam elimden gelen bişi yok ama düşünmedende edemiyorum ha şunu biliyorum benim düşünmem bir şeyi değiştirecekmi hayır ama yinede beceremiyorum....sanırım bende bir problem var.....

6. 21 Temmuz 2008
  7. tatli.cadi

tatli.cadi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saçmalama tabiki sende bir problem yok hepimiz aynı stresi yaşıyoruz ama belki biraz daha kendimizi sana göre frenliyoruz canım kitap oku emin ol faydasını göreceksin sürükleyici şeyler seç eminim ozaman kafandan azda olsa çıkaracaksın hatta önereyim 1-2 kitap istersen?

8. 21 Temmuz 2008
  9. osmak

osmak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    :teselli:çok haklısın insanın her an aklında bol bol gez ben düşünmemek için öle yapıom yada sürekli misafir çagır

10. 21 Temmuz 2008
  11. EU1

EU1 Guest

Hayırlı olur inşallah arkadaşım
    Yaşın kaç

12. 21 Temmuz 2008
  13. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Yap canım yap:teselli:
    Tabi evdeki testlerde çıkmaz betahcg baktırman gerekir.CADIARZU
    Duramıyorsan baktır rahatla nolcakki varsa çıkar ...:icecream:
    İnşallah hamişsindir

14. 21 Temmuz 2008
  15. milkshake

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yaşım küçük 24 yaşındayım ama bilmiyorum bakalım beklicez.... valla elimden geldiğince meşgulüm zaten koca gün işteyim çalışıyorum ama en ufak bir boşluğumda kafama takılıyor acabamı diyorum ne yapalım umut etmekte güzelll.... kendimi tutuyorum test almıcam diye ama bu akşam ayaklarım beni eczaneye götürebilir tabiki varsa bile çıkmayabilir ama sanırım bende kendimi böyle oyalıyorum:)))))

16. 21 Temmuz 2008
  17. _emogirl_

_emogirl_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm hyrlıısı olsun hakknda egr bukdar ısıtoysan test yaptır rahatla canm ne varkı bunda hyrlıısı inşllh hamılesndır ama degılsnde uzulme kısmet degılmış de canım bşka şeylrele oyalanmaya bak gez, muzık ,dınle, kıtap oku felan aklndan bıraz ou cıkar ve rahtala cnım allahnın ıznıyle hersey guzel olur inşllh canım sevgıler....

18. 21 Temmuz 2008
  19. SILAYA

SILAYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben sana seyi sormak istiyorum bu ay calistik dedin ya hangi gunler calistin cevap yazarmisin. insallah hamilesindir. akintin beyaz geliyosa bebek olma ihtimali var ama sarimtraksa adet olabilirsin canim. yani ooyle diyolar bende ayni stresteyim.