Saffet örse estetik yaptıranlar yardım!!!

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve ziyade tarafından 7 Ekim 2010 başlatılmıştır.

7 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ziyade
  1. ziyade

ziyade Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Arkadaşlarım merhaba yeni bir kaç günlük üyenizim netten araştırma yaparken formunuzu gördüm ve çok yararlı buldum gerek tecrübelerinizle gerekse fikirlerinizle birbirinize yardımcı olmanız çok hoşuma gitti ben de burun estetiği yaptırmak isteyenlerdenim en iyi doktorun saffet örs olduğunu yorumlarınızdan okudum sizden ricam saffet beye estetik yapan arkadaşlarım resimlerinizi görebilirmiyim? Birde ameliyat sonrası koku almada nefes almada problem yaşayan oldumu ?Şimdiden hepinize teşekkür ederim:))

Son düzenleme: 9 Nisan 2011
  2. 7 Ekim 2010
  3. su.ay

su.ay bana Allah yeter Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba. ben saffet beye ameliyat oldum ve çok memnunum. 5 ayım dolmak üzere.hiç bir problemim yok şimdilik.
    albümüde resim var bakabilrisin. umarım sende istedğin buruna kavuşursun.

4. 8 Ekim 2010
  5. ziyade

ziyade Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Canım çok teşekkür ederim yorumun için albümüne baktım gerçekten ama gerçekten çok yakışmış sağlıkla sorunsuz kullan burnunu bende saffet beye olmayı düşünüyorum mail attım kendisine ..Ama önce sizlere yapmış olduğu estetiği görmek istedim ne demek istediğimi anlıyorsunuzdur yüzümüzdeki en önemli yer insan ister istemez tereddütte kalabiliyor kötü olurmu diye Bu arada eşarp size daha çok yakışıyor bende şalı seviyorum ama genelde eşarbı daha çok beğeniyorlar eşarp sizi gerçekten daha genç göstermiş.Birde bir sorum daha olacak saffet beymi tasarladı burnunuzu?

6. 8 Ekim 2010
  7. sebnem66

sebnem66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım.bende yaklasık 1.5 yıl önce saffet beye ameliyat oldum.şuana kadar hiç ir problerm yasamadım.5 gün sonra kuzenimde ameliyat olacak.

8. 8 Ekim 2010
  9. su.ay

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkür ederim. valla ben hızımı alamadım bügn albüme yeni foto ekledim.saffet bey kendisi yapıyoru tasarımı .fazla konuşan biri değil.işini güzel yapıyor ama hemen bilgisayarda yüz şekline göre gösterip bu uygun olur diyor. zaten mükemmel tasraım yapıyor. eli de çok hafif. hiç ağrım olmadı. şikayetim olmadı.
    darısı sana haberlerini bekliyoruz.

10. 8 Ekim 2010
  11. ziyade

ziyade Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    şebnem ve suay arkadaşım burunlarınızı sağlıkla sıhhatle kullanın inşallah yorumlarınız içinde çokkk teşekkür ederim :) sevgili suay yeni resimlerinizide gördüm gerçekten çok orjinal doğal duruyor yüzünüze güzel oturmuş inşallah canım darısı bana görüşmeye gittiğimde sizlere yazıcam tekrar teşekkür ediyorum(size özelden mesaj atamadım site içinde 50 adet mesaj yazmam gerekiyomuş)=)

12. 8 Ekim 2010
  13. ziyade

ziyade Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Bu arada şebnem arkadaşımın kinide yeni gördüm çok güzel doğal duruyo önceki resim yok galiba

14. 9 Ekim 2010
  15. silver5

silver5 CANIMA CAN KATANLAR... Üye

Beğenildi:
    175
    Ödül Puanları:
    163
    merhaba arkadaşlar.ben de saffet beyi ününü çok duydum...ameliyat olanlar tavsiye ediyor.ben hem burun hem göğüs estetiği olmak istiyorum..randevu aldım haftaya muayeneye gitcem...

peki burun ameliyatlarınızın maliyeti ne oldu?

16. 9 Ekim 2010
  17. sebnem66

sebnem66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim ziyade inşallah senden istediğin buruna kavuşursun.eskiden vardı fotolarım ama cok oldu kaldıralı.

18. 9 Ekim 2010
  19. su.ay

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    silver bencede saffet beyle görüşür.inş. sonuç çok güzel olacak eminim.benim albümde yeni resimlerim var bakabilrisin.
    ameliyat fiyatları 1700-2000 tl arası hastaneye göre değişiyor.