sag gogsumde sut bırıktı ve kızım almıyor

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve what a woman want? tarafından 28 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : what a woman want?
  1. what a woman want?

what a woman want? Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    sutumu sagıyorum rengı koyu bır sarı sankı.uzun zamandırda kızım bu gogsumu almıyordu gogsumde bırıken sutumu vereyımı arkadaslar korkuyorum gogsumde beklemıs sutun zararı olurmu?

2. 28 Ağustos 2009
  3. aysun4141

aysun4141 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence bı zararı olmaz dısarda beklmedıya bu sut memenın ıcındeydı zıyan etme tatlım bence ver

4. 28 Ağustos 2009
  5. what a woman want?

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Aysuncum uzun suredır gogsumde ama hasta etmez dımı bu sut onu
    gercı dun sagdım bıraz ama cıktıgıda 10 cc falandı cunku bu gogsumde sutum hıc yok.

6. 28 Ağustos 2009
  7. nursist

nursist PAMUK PRENSİM... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım werme doğumdan kısa bi süre sonra bendede olmuştu göğsüm acayip büyümüştü ve emmiyordu onu oğlum o göğsünü iyice sağ temizle birikmiş sütü ondan sonra emzir göğüste süt birikince biliosunki kist iltihap v.s bu tarz şeyler olabiliyor . geçmiş olsun

8. 28 Ağustos 2009
  9. what a woman want?

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Sagol canım ama sagıyorum sagıyorum hala sarı sut gelıyor

10. 28 Ağustos 2009
  11. ilgin0707

ilgin0707 seviyor seviliyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım göğsündeki sütü göğsün inene kadar sağ yoksa seni çok rahatsız eder ondan sonra emzir bebeğini

12. 28 Ağustos 2009
  13. ezgili

ezgili Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    tek gögüs emen bir yakınıma dr tek gögüs emmesi problem değil süt bir göğüsten diğerine geçer demiş,sarı olması çok yağlı olmasından olabilir mi ,doğum sonrası sorunlarda menzil gülünün yazdıklarını oku canım

14. 30 Ağustos 2009
  15. chatlack

chatlack harunun annesi :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bencede o göğsünü önce güzel bi sağ sıcak bi banyo işini kolaylaştırır bende süt biriktiği zaman banyo yapıyorum ve o sıcak suyun altında iyice masaj yaparak sağıyorum sütümü işe yarıyo bu şekilde yaparsan hemen sütün yenilenir hemde seni rahatsız etmez süt kaldığında çok kötü oluyo ateş yapıyor biliyorsundur. sıcak banyo dememin sebebi normalde sağdığından daha çabuk ve daha çok sağılıyo o zaman tamamen boşaltana kadar sağ. bide öteki göğsündeki sarı değil mi? bence rengini kafana takma bide bana kalırsa göğsünde uzun süre kalmış sütü bebeğine verme sonuçta bayatlamış oluyo çok kaldığında benim oğlum bu şekilde olduğu zaman o göğsümü hiç almak istemiyordu zorla emse bile onu mutlaka kusuyordu taki o göğsümü boşaltana kadar ziyan olmaz merak etme sen sağdıkça devamı gelir bol bol sıvı al soğan çok sütü arttırıyo aynı şekilde rezene öyle bunlara dikkat et düzelir merak etme bide çok kafana takma stres yapma yani oda etkiliyo sütü sen rahat ol herkesin yaşadığı şeyler a.s.

Son düzenleme: 30 Ağustos 2009