sağ göğüs altımda kaburgada batma çok kötüyüm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve _sinemis_ tarafından 5 Ekim 2009 başlatılmıştır.

5 Ekim 2009
    Konu Sahibi : _sinemis_
  1. _sinemis_

_sinemis_ KaNaTSıZ MeLeĞiM :) Pro Üye

Beğenildi:
    129
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar merhaba 3 haftadır sağ göğüs altımda kaburgamın orda batma var doktora gittim bişey yok diyor üşütmüşsün demedi yada hamilelikten de demedi çıldırcam bi yere çarpmadım ki acısın resmen bıçak saplanıyor ve iki büklüm geziyorum aynı yada benzer sorun yaşayanlar varmı 2 gündürde grip oldum bi bu eksikti ağrılarım çok... acayıp batıyor dayanamıyorum .ne yapmalıyım

2. 5 Ekim 2009
  3. Larina

Larina CarpediEm Daha NE DİYEM:) Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    348
    sevgili feyzae.benim ablam da 30 haftalık hamile ve aynı sorun onda da var,korkulacak birşey yok bebeğin büyümesinden kaynaklı bir sorunmuş,bebeğin başı genelde sağ tarafta oluyormuş ve bebek büyüdükçe kaburgalara baskı yapıyormuş.Sol yanına yatıp sağ kolunu başının üstüne atmak iyi geliyor ablama,sen de dene istersen,ayrıca doktoruna tekrar danışmanı tavsiye ederim sevgiler...

4. 5 Ekim 2009
  5. _sinemis_

Beğenildi:
    129
    Ödül Puanları:
    153

6. 5 Ekim 2009
  7. Larina

Larina CarpediEm Daha NE DİYEM:) Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    348
    evet feyzae. ablamın da gece pek sorunu olmuyor ama gündüz doğru düzgün oturamıyor,sırtına yastık koyuyor ve ellerini enesinde kilitliyor biraz rahatlatıyormuş ama bu pozisyonda fazla oturunca da sırtı ağrıyor yani kalıcı bi rahatlama olmuyor,o da biran evvel doğumu bekliyor artık yapacak çok fazla da birşey yok,hayırlısı ile bebeklerinizi kucağınıza alırsınız da unutursunuz inşallah bunları...

8. 5 Ekim 2009
  9. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    hamile iken vardı bende...ama doğumdan sonra geçti...

10. 5 Ekim 2009
  11. _sinemis_

Beğenildi:
    129
    Ödül Puanları:
    153
    aystea ablanada geçmiş olsun en iyi o anlar beni bende onu .bilmiyorum kendim hamilelkten önce defalrca böbrek taşı ağrısı geçirdim bunun kadr yanmadı canım allahım sen yardım et hepimize 3 ay dayanmaktan başka çarem yok

12. 5 Ekim 2009
  13. _sinemis_

Beğenildi:
    129
    Ödül Puanları:
    153

rouge merhaba peki sen nasıl geçirdin hamilelik boyunca neler yaptın

14. 5 Ekim 2009
  15. leadangel

leadangel Tuğkanın annesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    cnm çok normal ben 33 haftalıkım ve bunu 25 den beri belki yaşıyorum tedirgin olucak bişey yok drum hergeçen gün artıcağını söyledi bebek doğum pozisyonu alınca biraz rahat edersin yani yukarı basıdan kurtulursun demişti dr ama ben aksine ayaklarını bile dayadığını hissediyorum bazı zmanlar parmaklarını sayıyorum kuzumun ölebir baskı yapıyorki allahım yardımcımız olsun

16. 5 Ekim 2009
  17. sema43

sema43 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben onun acısını çook çektim gebeliğimde dik durdummu biraz geçerdigerçekten çok acıyo bilirim şimdi bebişim 4 buçuk aylık oldu biçaresi yok ama gececek sabret bu arada içkarnın dar olmasından dolayı acırmış

18. 5 Ekim 2009
  19. filiz_onur

filiz_onur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım bende 36. haftamın içindeyim 3 haftadır falan bende de var.gündüz pek bişi yok gece oldumu yanmasından acısından duramıyorum. sızlıyo resmen kaburgamda bi bölge :S az kaldı sabredicem başka çaresi yok... doktorum batmaması için geriye doğru yaslanarak oturun dedi, dik diil yani.sende dene biraz hafifliyo o zaman.