Sağ kasığım ağrıyor kızlar yardımmmm.....

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve pbinay tarafından 9 Ocak 2009 başlatılmıştır.

9 Ocak 2009
    Konu Sahibi : pbinay
  1. pbinay

pbinay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar sağ kasığım felaket ağrıyo ve bacağım kasılıyo. korkuyorum 7+5 haftalığım bugün. benim gibi olmuş olan varsa bilgi verin bana nolur...:çok üzgünüm:

2. 9 Ocak 2009
  3. renkli35

renkli35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben şuan 33 haftalık hamileyim ama 5-6 haftalık hamileyken bendede aynı şekilde bi ağrı vardı, dış gebelik mi acaba diye çok korkmuştum. Ultrasona girdiğimde doktor gebeliğe bağlı bi kist oluştuğunu söylemişti, daha önce yoktu çünkü.Gebeliğin ilerleyen zamanlarında geçeceğini söylemişti ve öylede oldu. Sende doktoruna gittiğinde bi sor istersen, belki böyle bi durum vardır.

4. 9 Ocak 2009
  5. tazefasulye

tazefasulye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    124
    Ödül Puanları:
    163
    evet evet bende de oldu geçen gün, sonra sola geçti. 2 gün önce gördüm bebişimi usg de, sapasağlam, maşallahı var. Hiç korkma. Hatta 2 gündür de regl sancısı gibi sancılarım vardı. Bugün yok...

6. 9 Ocak 2009
  7. EU1

EU1 Guest

cnm bende 10 haftsalıkken olmuşdu ama agrıdan ölüyodum 4 -5 gün kıvrandım öyle doktorum normal dedi aradık tabi mecbur çektim o agrıyı çok şükür geçti ama bu haftada da karın ağrısı var bende aynı adet agrısı gibi bakalım yrn doktora gidicem inş bişey yoktur yani anlayacagın her hafta bizde değişik bişeyler çıkıyo normal yani cnm

8. 9 Ocak 2009
  9. pbinay

pbinay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun arkadaşlar. bir ara gerçekten korktum. internette araştırsım normal diyor ama insan yinede tedirgin oluyor. böyle şeylere temkinli olmakta fayda var sanırım. hepinize güzel günler.a.s.

10. 12 Ocak 2009
  11. canım o kasılmalar hemen hemen her anne adayında olur vitaminlere başlarsan geçicektir inşllh yinede bol su içmeni tavsiye ediyorum.../I]

12. 23 Mayıs 2011
  13. ragnev

ragnev Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yardımınıza ihdiyacım var kasıklarım çok fene halde ağrıyor reglime 2gün var acaba hamilemiyim sizce lütfen beni bilgilendirin buna çok ihdiyacım var:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: