sağ kasığım ve sağ kalçam feci ağrıyorr.normal mi acaba?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve fulyan tarafından 27 Aralık 2009 başlatılmıştır.

27 Aralık 2009
    Konu Sahibi : fulyan
  1. fulyan

fulyan minik kelebeğim benimle Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    153
    24 haftalık hamileyim.normalde belim ağrıyodu ama dün sağ kasığımda ve sağ kalçamda b iağrı başladı.saş bacağımın üstüne basamadım uzun süre.özellikle tuvalet ihtiyacımdan sonra daha da kötü oluyor.sabah iyiydi.şimdi tekrar başladı.öle kendimi yoracak bi iş de yapmıyorum.benim gibi olanlar ya da bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

2. 27 Aralık 2009
  3. azemheval

azemheval Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende aynı sorunları yaşıyorum benimde sağ kasığım inanılmaz ağrıyor 15 günde bir dr kont gidiyorum ve en son gittiğimde yapılan teste ( ki her gittiğimde kanıma şekerime kan sayımıma idarraıma bakılıyor) idrar yolumda iltihap olduğunu söyledi ilaç vermedi bol su iç dedi öyle yapıyorum ama yinede ağrım var hele biraz sokağa çıkıp yürüdüysem ve azıcık üşüdüysem bütün gece dört dönüyorum geçmiş olsun

4. 27 Aralık 2009
  5. fulyan

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    153
    geçmiş olsun sana da.perşembe gidecem doktora ben de.umarım en kısa zamanda geçer.

6. 27 Aralık 2009
  7. DUYGUSUZduygu

DUYGUSUZduygu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayyy hic sormayin valla! bu kalca agrisini Allah düsmanima bile vermesin kizlarrr :gitme:

8. 27 Aralık 2009
  9. fulyan

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    153
    hala aynı yarın doktora gidecem geçmezse.çok kötü ya.

10. 27 Aralık 2009
  11. Ela82

Ela82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar benimde kalçam ve bacağım fena.kasılıp kalıyorum resmen ağrıdan ölüyorum.ağlayacak duruma geliyorum nerdeyse.yatakta dönerken falan çok kötü oluyo.sabahları yataktan ağrıyla kalkıyorum çoğu zaman.23.haftam doldu benimde.hepimize acil şifalar.:Saruboceq:

12. 28 Aralık 2009
  13. semra70

semra70 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Herkese merhaba.Ben 17+4 günlük hamileyim ama benim bacak ve kalça ağrım ilk haftalarda başladı hala da devam ediyor . Hele uzanıp yattığım zaman çok zor kalkıyorum .Daha da ağırlaştığımda ne yapacağımı bilmiyorum.Yürüyüşüm de değişti.Bu hafta doktora gittiğimde soracağım çaresi olup olmadığını.Bir çaresini bulursam sizlerle de paylaşırım.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

14. 28 Aralık 2009
  15. Ela82

Ela82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    113
    benimde ilk haftalarda başladı diyebilirim.doktorum normal genişliyosun ondan dedi.yürürken topallamaya başladım.

16. 28 Aralık 2009
  17. fulyan

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    153
    bugün daha iyiydim.en azından okulu atlattım.yürüyebildim.perşembe randevum var.hepimize geçmiş olsun.

18. 28 Aralık 2009
  19. modelist25

modelist25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    slm arkadaslar... bende 7+5 gunluk hamıleyım sızın bu actıgınız konuyu tesadufen buldum.benım kalcamda yaklasık 2 haftadır agrıyor ben hamılelıkten olabılecegını sanmıyordum.ama sızlerınde yazdıklarını okuyunca anladımkı bende yanlız degılım.yanlız benım kı ara ara agrıyor
    bır anda bır kıtlenıyorum ne yapacagımı şaşırıyorum.ınsallah rabbım en yakın zamanda sıfamızı verırı:))