Sağ kasık ağrısı

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve mechul_mim tarafından 27 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : mechul_mim
  1. mechul_mim

mechul_mim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba doktor bey;
    Yaklaşık 2 yıl önce düşük sonrası kürtaj oldum kürtajdan sonra ufak bir enfeksiyon geçirdim antibiyotik kullanarak atlattım.Fakat kürtajdan sonra sağ kasığımda kalıcı bir ağrı var sağ topuğuma kadar vuruyor bu konu ile alakalı 3 kere farklı doktora gittim ultrasonla bakarak hiçbir sorun olmadığını söylediler,hiç biri hsg için uyarmadı.Son olarak genel cerraha gittim sağ kasıkta 15x8 ve 11x 8 boyutlarında olmak üzere 2 adet reaktif lenf nodu olduğunu ve ağrı yapabileceğini söylediler.Şimdi kafam karıştı bu lenf nodları kürtajdan sonra gelişmiş olabilir mi ve ayrıca hsg cektirmeme gerek varmı.(Genelde eskisi gibi regl oluyorum pco da olduğu için eskidende düzensizdi.)Sorularımı cevaplarsanız cok sevinirim.Şimdiden tşk ederim.

2. 17 Haziran 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar gecikmis cevap icin kusura bakmayin iyi bir yerde rahim filmi cektirmenizde fayda var kronik enfeksiyonlar yapisikliklar bu tur agrilar yapabilir sonucunuza gore tekrar haberleselim kolay gelsin

4. 29 Temmuz 2010
  5. mechul_mim

mechul_mim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba doktor bey dediğiniz gibi rahim filmimi çektirdim tüplerde ve rahimde hiçbir sorun cıkmadı.Kasık ağrım devam etmekte...Size danışmak istediğim laparoskopi yaptırmama gerek var mı yoksa ağrının sebebini başka dallardamı aramalıyım.tşk ederim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.