Sağ yanımda sancılar oluyor acaba ne olabilir yardım lütfen..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve plava tarafından 6 Şubat 2010 başlatılmıştır.

6 Şubat 2010
    Konu Sahibi : plava
  1. plava

plava Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    24 haftalığım geçengün sağ yanımda sancılar başladı. Biraz üşütmüş olabilirim diye işten izin alıp 2 gün evde dinlendim. Biraz araştırdığımda böbrek enfeksiyonu yada taş olabileceği şüphesi belirdi içimde. Ayrıca Allah korusun ERKEN DOĞUM tehlikesi de varmış.
    Doktorumda randevum bir hafta sonra. Panik yapmak da istemiyorum. Acaba doğal yollarla tedavisi varmıdır, ne içip yemeli? Bana fikir verirseniz en azından içim rahatlar..

2. 7 Şubat 2010
  3. fairtopia

fairtopia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kabız olduğum günlerde ben de yaşıyorum 13+ dayım ....sağda sancılar rahimle kasların aynı anda büyümemesinden kaynaklı sanırım...özellikle kabızlığım varsa daha şiddetli oluyor zeytinyağı ve su tüketiyorum bolca...faydası var gibi azalttı biraz

4. 7 Şubat 2010
  5. plava

plava Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet bolbol su içmeye çalışıyorum teşekkürler...

6. 7 Şubat 2010
  7. fulyan

fulyan minik kelebeğim benimle Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    153
    bende de olmuştu aynı haftalarda.zor yürüyüp tuvalete bile zor gidiyordum.doktorum rahmin genişliyor ondan olablir demişti.bir de magnezyum verdi.geçti çok şükür.bi daha olmad.bol bol kalsiyum ve magnezyum almalısın.