sag yumurtaligim calismiyormus:((((

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve ruyabu tarafından 6 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ruyabu
  1. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bugun yumurtaligimdaki kistten dolayi laparoskopi oldum henuz yeni yeni kendime geliyorumm :çok üzgünüm: doktorum sag yumurtaligimin calismadigini ancak sol yumurtalikla hamile kalabilecegimi söyledi :sinifsinif: cok üzgünüm:KK43:( sadece kist alinir sonrasinda hamile kalirim diye umut etmistim ama böyle duyunca cok fena oldum agla agla gözlerim sisti :çok üzgünüm: aranizda tek yumurtaligi calisipta hamile kalan varmi?? nekadar sansim varr offf yardim edin!!

2. 7 Ağustos 2009
  3. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Çok Geçmiş olsun Canım...Tek tüple hamile kalıp Doğum yapan milyonlarca Kadın var
    Hiç Üzülme Lütfen.
    ınşallah Allah Sanada Nasip eder cnm

4. 7 Ağustos 2009
  5. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tskler tesellin icin :teselli: dua etmekten baska carem yok :Saruboceq: tek tüple hamile kalip dogum yapan milyonlarca kadindan biride ben olurum umarim :çok üzgünüm:

6. 7 Ağustos 2009
  7. sebsin

sebsin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    76
    slm benimde yunurtalıklarımdan birisi çalışmıyor fakat
    2 tane çocuğum var üzülme seninde olur tek yumurtalıklada hamile kalınır inşlh allahsanada nasip eder cnm...

8. 7 Ağustos 2009
  9. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gercektenmi Allahim banada nasip eder umarim:Saruboceq: nekadar hayal kirikligina ugramistim dün duyunca böyle seyler yazilinca daha olumlu düsünmeye basliyorum:)) yalniz bi sorum olucak yumurtaliginin calismamasi dogumlarindan öncemiydi sonramiydi?

10. 7 Ağustos 2009
  11. lotus5353

lotus5353 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    boş yere canını sıkma kardeşim..bana da dr. Sol yumurtalığın neredeyse ölü dedi.bu ay tüp denedim ve e n iyi yumurtam sol yumurtaliktan çıktı :)..yanii dr. Lar herşeyi bilemiyorlar

Son düzenleme: 8 Ağustos 2009
  12. 8 Ağustos 2009
  13. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    olumlu dusunmeye calisiyorum sürekli ya zaten Allahin bunu bana nasip edecegi varsa olur ....:Saruboceq: insallah tek yumurtalikla hamile kalabilirim :çok üzgünüm:

14. 8 Ağustos 2009
  15. lotus5353

lotus5353 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    BENİM BİR aradasımın tek yumurtalığı çalışıyor ve 2 tane çocuğu var.2. geçen yıl doğdu.vallahi..hiiiiçççç gereksiz yere canını sıkma bence...

16. 8 Ağustos 2009
  17. kuka

kuka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba canim Gecmis olsun! Ikinci yumurtaligin saglam olmasi ve tuplerde sorun olmasa hamilelik gerceklesir`9tip diliyle) Benim de bir yumurtaligim yumurta uretemiyor. Hamile kalamadim ama sen gencsin diyeusunuyorum insallah sansin var. tedaviyi birakma korkmanin yerine tedaviye baslamalisin! Allah yardimcin olsun!

Arkadaslarin soyledigi gibi tek tup ve tek yumurtalikla bir kac cocuk doguranlar cok.........Canini sikma dr tedavisini birama

18. 8 Ağustos 2009
  19. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    diger yani sol yumurtalik calisiyor dediler :kedi: ama sag taraf fonksiyonunu yitirmis :1shok: yasim henuz 23.tedaviye felan baslamadik cunku bi tedavi önermedi doktorlar once normal sekilde hamile kalmayi denemeliymisim bide yasimdan dolayi tedavi kismini dusunmediler zannimca benneyaptımki offf bakalim bikac hafta icinde baslicaz calismalara mafoldumben umarim yakinda sonuc aliriz