sağ yumurtalığımda kist var

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve _sanat_ tarafından 18 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Nisan 2010
    Konu Sahibi : _sanat_
  1. _sanat_

_sanat_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba doktor hanım.Benim sağ yumurtalığımda bir kist var ve tedavi görüyorum ağrım falan olmuyor ama 2-3 gündür kasığımın sol tarafında sanki bi hareketlenme var bişey akıyor gibi hissediyorum arada oluyor garip bişey ama rahatsız oluyorum dediğim gibi sanki içerde bişey hareket ediyor
    Acaba kistimden dolayı mı böyle oluyor ama kistim sağ yumurtalığımda kafam karıştı biraz meraklandım

2. 19 Nisan 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam kist hareketlenme ama büyüme gösterebilir. Ne kisti, büyüklüğ ne ne ntedavisi görüyorsunuz bilmiyorum tabii. Ama şiddetli ağrı yapmıyor ise korkmanıza gerek yok.

4. 20 Nisan 2010
  5. _sanat_

_sanat_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    cevabınız için teşekkürler ama benim kistim sağ yumurtalığımda o hissettiğim şey ise kasığımın sol tarafında.korkmamın sebebi sol yumurtalıkda da kist oluşmuş olabilir mi ki

6. 20 Nisan 2010
  7. _sanat_

_sanat_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    doktora gitsem içim rahatlar ama gittiğim doktor yaşadığım şehirde değil o yüzden hemen gidemiyorum

8. 20 Nisan 2010
  9. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın doktora gitmek en doğru cevabı verecek bize eğer ağrın devam edrse ne kadar uzakta olursa olsun doktoruna git yoksa bir süre daha takip edebilirsin ağrını.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.