sağ yumurtalıkta ağrı

Konusu 'Jinekoloji' forumundadır ve nemida tarafından 4 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : nemida
  1. nemida

nemida Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    3-4 gündür sağ yumurtalığımda bir ağrı var şiddetli bir akıntıyla ağrı başladı ilk zaman kramp şeklindeydi şimdi akıntı yok ama sadece sızı şeklinde bir ağrı var sizce ne yapayım?

Doktora da gitmek istemiyorum zaten yeni gittim acaba muayenehaneden mi birşey kaptım ki... böyle birşey olabilir mi?

Daha önce de bir kere böyle bir şikayetim olmuştu gaz sıkıntısıymış hiçbirşey çıkmadı doktor laksatif verdiydi.

hiç böyle durumlarda kullandığınız ilaç ya da fitil türü birşey var mı size doktorun verdiği?

2. 4 Ağustos 2008
  3. tatli.cadi

tatli.cadi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım sorunun ne olduğunu bilmeden ilaç kullanman anlamsız burdaki arkadaşlara verilen ilaçla senin sorunun gitmez....dr a yeni gitmiş olabilirsin ama şuan rahatsızsın ve yine gitmen lazım tahlil test muayene yapılmadan sorunun kaynağı ve tedavisi bilinmez...geçmiş olsun!

4. 4 Ağustos 2008
  5. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Dok git arkadaşım ihmal etme eminmisin yumurtalık olduğundan belki başka birşeyde olabilir sağlık bu bazen ihmale gelmez....

6. 4 Ağustos 2008
  7. SadeceMeyra

SadeceMeyra geleceksin, biliyorum.... Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    sag tarafsa apandisit olabilir. bacagini büktügünde agri siddetleniyor ve cekilme kasilma gibi bi his var mi? soguk biseyler koydugunda rahatliyorsan iltihabik bir durumda olabilir. bence bi dr a gitmelisin.

8. 4 Ağustos 2008
  9. deniz9001

deniz9001 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bence yumurtlamışsın canımm

10. 4 Ağustos 2008
  11. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bendee sol tarafımda oldu akıntı koyu renk ve deısık kokulu mu o zamn enf cipro dıe hap verıyorlar bırde gynaform vajınal tablet 10 gunde gecıyor bendede oldu ılaçlarımı kullanıyorum gecmıs olsun dr gıt ıhmal etme

12. 4 Ağustos 2008
  13. kuka

kuka Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Canim sancin sik ise dr mutlaka git.Hersey olabilir.Yumurtalik oldugunu kendin goremedigin icin kist oldugu zama ayni agri olur.Usutmus olabilirsin akinti varsa.Tuplerde sorun olabilir.Biz ne diyebiliriz dr gitmeden ilac kullanma.Gecmis olsun!

14. 4 Ağustos 2008
  15. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    63
    ya benimde genelde sol yumurtaligimda agri oluyor yani bazi zamanlarda anlayamiyorm adetimden önce galiba suanadada var ben gecen ayda adetimden önce agridiginda doktora gitmistim ama bisey olmadigini söyledi..ya ben simdilerde tüplerde bi sorun olmasindan korkuyorm bilmiyorum ne olacak gittim birsey yok dedi..kafayi yiyecegim ya

16. 4 Ağustos 2008
  17. nemida

nemida Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkurler arkadaşlar doğru aslında herkese verilen ilaç farklı olabilir ama ne bileyim belki basit birşeydir dedim.
    Apandisit olabilir diye bende düşündüm çünkü ilk gün aynen senin dediğin gibi bacağımı açıp kaparken çok şiddetli sancı oldu az kaldı gidecektim hastaneye hafiflemeye başladı.

deniz9001 : bence yumurtlamışsın canımm

aa olabilir mi böyle birşey? hiç aklıma gelmemişti doğrusu gerçekten çok ilginç. a.s.

bakalım durumumda bir değişiklik olmassa giderim doktora. O kadar zor geliyor ki o masaya yatmak... :utangac:

18. 4 Ağustos 2008
  19. cananur

cananur Elhamdülillahirabbilalemn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Eğer arada bir bıçak batmış gibi ağrı şikayetin varsa yumurtalık kisti olabilir benim öyle olmuştu umarım kötü bişey çıkmaz belki de yumurtlama ağrısıdır geçmiş olsun...