sağdığım sütü soğuk tutmak istiyorum eve kadar ne yapmalıyım bi aleti varmı kullunıla

Konusu 'Doğum ve Sonrası...' forumundadır ve hanifta tarafından 8 Eylül 2009 başlatılmıştır.

8 Eylül 2009
    Konu Sahibi : hanifta
  1. hanifta

hanifta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çalışmaya başladım ve sağdığım sütü eve kadar nasıl soğuk bozulmadun getireblirim diye düşünüyorum çünkü evle işim arası yarım saati geçiyo ve dolaptan çıkarıp yola çıksam bozulur diye düşünüyorum böle biberonu içine koyacağım soğuk tutacak bişe istiyorum çanta gibileri var bide termoslar.kullananlar yazabilirmi termos alayım diyorm ama mama termosu gibi bişe ama içine biberon tek girermi bilemedim yardım

2. 8 Eylül 2009
  3. EgeliFatosh

EgeliFatosh oğluma kardeş geliyor.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canim aventin termos cantalari var, 4 saat saklayabiliyor, internetten bak istersen

4. 8 Eylül 2009
  5. demircik

demircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ikeada minik termoslar var biberon yerine sağdıktan sonra hemen ona boşaltırsın eve dönünce biberona döküp verebilirsin ben bi yere gideceğim zaman ööle yapıyorum kalıo baya termosta hem küçük olduğundan çantada kolayca taşınabilir......

6. 9 Eylül 2009
  7. tebessum77

tebessum77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    chicconun termosları var içine biberonunu koyabiliyorsun 6 saat soğuk yada sıcak tutuyor ben kullandım çok menun kaldım halada yolculuğa çıkarken içine yemek yada süt koyduğum kabı koyar kullanırım. ama 6 ssat durması için ince biberon değilde tombul biberonlarla koymalısın içine

8. 9 Eylül 2009
  9. yesimpatdursun

yesimpatdursun herşeye rağmen Sahte Profil ÜZGÜN

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    eczaneden alabileceğin buz kalıpları var genellikle bu kalıpları ilaç taşırken kullanırlar yarım saat sen eve gidene kadar seni idare eder merak etme...

10. 9 Eylül 2009
  11. nxixnxixm

nxixnxixm nınım ve ata'm herşeyim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım iş yerinde buzdolabına koy
    akşam eve giderkende bir poşetin içine buz doldur içinede sütü koy
    eve zaten 1 saate gidiyormuşsun
    gider gitmez hemen dolaba atarsın..
    buzları çok koyarsan erimez buzlar..

12. 9 Eylül 2009
  13. gecekusu

gecekusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    113
    Başlığı okuyunca buz yazayım diye girdim konuya ama yazmış bile nınım . :) Aynen hiç masrafa gerek yok. Bir poşetin içine doldurun buzları , biraz boşluk bırakıp sıkıca bağlayın ağızını. ortasına yerleştirin taşıma kabını oldu bitti. Rakı bardağını soğuk tutmak için kullanılan ehlikeyfler gibi yerleştirilecek. Dış poşet olarak marketlerde satılan dondurulmuş ürünlerin sıcaklıklarını korumak için kullanılan poşetler var , 2-3 TL fiyatları onlardan kullanabilirsiniz.

Yada ıKEA vb. yerlerde satılan ve genelde piknikte kullanım amaçlı satılan termos özellikli çantalar ve plastik buz kalıpları var ( şişe gibi , suyu doldurup ağızını kapatıyorsunuz. ) onlardan alın. Süt olayı bitince piknik te kullanırsınız. :)

14. 13 Eylül 2009
  15. hanifta

hanifta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar çok sağolun verdiğiniz bilgiler için değerlendirecem biberon termosu aklımıza yattı iyice eşimle buz torbasıda iyi aslında ama eşim sağlamcıdır biraz çok sağolun siz yadıktan sonra böle termosların olduğunu gördüm teşekküre ederim