Saglikli beslenerek zayiflayan varmı?

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve mehay tarafından 8 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : mehay
  1. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    arkadaslar ne ilac ne sok diyetler!!!aranizsa ben saglikli beslenerek ve duzenli yiyerek zayifladim diyecek kimse yokmu?care hep ilaclardami?

2. 8 Mayıs 2007
  3. GAMZELXIX

GAMZELXIX UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben düzenli beslenerek,herşeyden abartmadan yiyerek ve düzenli yürüyüşümü,egzersizimi yaparak 85 kg den 62 kg ye düştüm:dance: :dance: .....ve bu kilolar ilaçlarla oluşan,verilmesi zor diye nitelendirilen kilolardı...şimdi kendimi çok iyi ,hissediyorum.demekki istenince oluyorumuş:dance: :dance:

4. 8 Mayıs 2007
  5. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    evet canim kesinlikle buna katiliyorum bende bitakim ilaclardan dolayi gecen seneden bu yana 11 kilo aldim ama insallah saglikli beslenerek vericem sen nasil beslendin?ne agirlikli yani?

6. 8 Mayıs 2007
  7. tatlxixm benim

tatlxixm benim 23 kilo sonraaa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    GAMZELİ CANIM NE KADAR ZAMANDA VERDİN O KİLOLARI

8. 8 Mayıs 2007
  9. fullya

fullya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    wala bende düzenli beslenmeye özen gösteriyorum buna alışıyorum zaten diyetle insan bunu kazanıyor önemli olan devam ettirebilmek eskiden aşırı kola içerdim hamur işi vs yerdim şimdi ekmekde yemiyorum kolada içmiyorum bitki çayı içiorum meyve yiyorum spor yapıyorum ama anlamadım kilo veremiyorum du bi tartılıp geliyim :)

10. 8 Mayıs 2007
  11. tulipbs

tulipbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de sağlıklı beslenerek ve egzersizle kilo veriyorum
    kalıcı olması için
    benim kilolar biraz yavaş gdiyor çünkü benden kaynaklanaıyor
    sağlıklı ve dengeli beslenme için yapmam gerekenleri hepsini bir anda hayatımın parçası haline getiremedim ama 2 ayda çok yol kattettim ve bazı temel şeyler rayına oturuyor gün geçtikçe yenilerini ekliyorum
    mesela başta günde 1-2 bardak su içiyordum şimdi 8-9 bardak içiyorum, 100gr çikolatayı evde olunca parça parça hepsini yemiş oluyordum şimdi ise çikolatayı evden uzak tutuyorum veya hiç tadına bakmıyorum, egzersizlerimin dakikasını artırdım ve aksatmamaya çalışıyorum az ve sık yemeye çalışıyorum vb.
    bir de kendime ödüller koydum: belli bir kiloya indikçe kendimi ödüllendirme

12. 8 Mayıs 2007
  13. tutuklu

tutuklu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    10 kilo vermiştim zamanında,düzenli de beslenmiştim.yani mümkün

14. 9 Mayıs 2007
  15. GAMZELXIX

GAMZELXIX UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hiçbirşeyi tamamen bırakmadım,böreğimide,tatlımıda yedim..ama abartmadan yani tadımlık...ara sıra bir öğünü fazla kaçırdığımda diğer öğünü hafif atlatmaya çalıştım..1 seneye yakın bir zamanda verdim kilolarımı..üzerinden 1,5 sene geçti neredeyse 60-62 arasında gidip geliyorum...

16. 9 Mayıs 2007
  17. pulsar

pulsar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende sağlıklı beslenip kilo verenlerdenim:) kendimi süper hissediyorum, vermek istediğim bi 4 kilo daha var, zaten bu şekilde beslenmeye alıştım, sadece görüntüm değil içimde hafifledi sanki, içimdeki sağlığı hissedebiliyorum.. ilaöla zayıflamayı bende denemiştim ama nafile, hem sağlığımdan oluyodum, hemde geri gelio kilolar... bi işe yaramıo ilaçlar bünyeye zarar vermekten başka:KK66:

18. 9 Mayıs 2007
  19. mehserada

mehserada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende sağlıklı beslenerek kilo vermeye çalışıyorum.lida denen illeti!!!! kullandım ama hiçbir faydasını görmedim.şuan sabahları 20 dk. spor yapıyorum3 ana öğün 3 ara öğün besleniyorum ve kesinlikle abur cubur yemiyorum.2 haftada 62 kilodan 60.5 kiloya düştüm.azar azar ama temkinli gidiyorum.bol bol salata tüketiyorum.neredeyse akşam yemeklerinde salatayla karnımı doyurup sonra yemeğimden azar azar yiyorum.ve şu elma limon karışımı varya onu içiyorum.geçen sene o karışımı iöerek tam 5 kilo vermiştim ama kış girince araya tekrar kilo aldım.neyse sağlıklı beslenerekte kilo verilebiliyor....