Sağlıklı beslenme bölümünde diyetten bahsetmeyin sıkıldım

Konusu 'Sağlıklı Beslenme' forumundadır ve kezbanpariste tarafından 20 Haziran 2009 başlatılmıştır.

20 Haziran 2009
    Konu Sahibi : kezbanpariste
  1. kezbanpariste

kezbanpariste Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben bu insanlar yüzünden çok az faydalanabiliyorum bu bölümden sağlıklı beslenme kısmında bile diyet ve rejim bilgileri var yeter artık vitamin mineral protein vb konularla ilgili bilgi almak istiyorum....

2. 7 Temmuz 2009
  3. prensesasik

prensesasik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    googleden araştırın...

4. 8 Temmuz 2009
  5. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    neyi googleden araştırsın salt ansiklopedık bilgi istiyor olsa onu tercıh ederdi demek ki arkadaşımız paylaşımlar edınmek istiyo yani sadeCE zayıfladım inceldim vs degıl de şunu yedım iyileştim bunu içtim saglıgıma kavuştum gibi TECRÜBELERDEN FAYDALANMAK ıSTıYOR kuru laf kalabalıgı olsun olmasın bence

6. 10 Temmuz 2009
  7. prensesasik

prensesasik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşın bahsettiği şeyi bende merak ediyordum çünkü benim vücudumda kan ve vitamin normal insanlara göre az yapıyor hatta hiç diyebilirim ilaç tedavisi gördüm sonra bunu ben yemeklerden alayım dedim diyette yapıyordum yanında..ve o yüzden araştırdım baya neyde ne vitamin var eksikliğinde ne olur ne kadar alınmalı gibi birçok sorunun cevabını ben googleden buldum eğer arkadaş merak ediyorsa araştırsın burayada koysun başka arkadaşlarda faydalansın herşey öyle kolay olsa....

8. 13 Temmuz 2009
  9. Kalliste

Kalliste Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    153
    Sağlıklı beslenme bölümünde diyet haricindede tüm konuları paylaşıyoruz, burada açılan konular herkesin hoşuna gidecek diye bir kural yok başlıklara bakıp istemediğiniz konuyu okumayınız..

Konu açarken de içeriksiz konu açmamaya özen gösteriniz..a.s. Sizin konunuzun sağlıklı beslenme ile alakası var mı? Diye sormadan edemedim...

10. 15 Temmuz 2009
  11. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    niyeki diyet bölümleri önünüzemi geriliyor...