sağlıklı düşünemiyorum arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var...

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve ayceren tarafından 30 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : ayceren
  1. ayceren

ayceren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben 9 yıllık evliyim ev hanımıyım 2 tane çocuğum var evliliğimin ilk yılları güzeldi ama sonradan kavgalar evliliğimizi yıprattı benden soğuduğunu başka birisini sevdiğini ve onun için herşeyi göze aldığını söyledi ve bunu nezaman dedi biliyormusunuz 2 . çocuğumu kucağıma aldım 32 günlüktü daha..kabullenemedim ama hala onu çok seviyordum annemlerin evine döndüm tekrar bir şeyler vesile oldu çocuk çok küçüktü barıştırdılar vs..kızım 2 yaşında hala mutsuzum benimle ilgilenmiyor sevmiyorum diyor ve ben hala onun yanındayım dayanacak gücüm kalmadı bugün boşanma kararı aldık çok kötüyüm iyimi yapıyorum kötümü bilmiyorum oğlum da 8 yaşında sosyal güvencem yok ayaklarımın üstünde durabilecekmiyim onsuz yapabilirmiyim bilmiyorum onu seviyormuyum yoksa alışkanlıkmı onuda bilmiyorum arkadaşlar çok kötüyüm ne olursunuz aklınıza çok ihtiyacım var...sağlıklı düşünemiyorum

2. 30 Temmuz 2009
  3. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ailen arkandanda ise ve destekse hiç durma yanında,sonuçta seni istemeyen ve sevmeyen adamın yanında niye durasın ki..

4. 30 Temmuz 2009
  5. oncelikle kendine guven.

sosyal guvence hersey degildir arkadasinda dedigi gibi ailen arkanda olsun bu seni guclendirir zamanla sosyal guvenceyede sahip olursun.
    senin aglaman uzulmen cocuklarini etkiler
    cocuklarina ve esine ne kadar guclu oldugunu
    gostermeye calis
    yani ne bilim daha guzel giyin daha cok bakim yap daha cok arkadaslarinla disariya cik
    onsuz olabilecegini goster
    rahat davran yani ona bagli olmadigini anlasin takmiyormus gibi yap (takacagini biliyorum)

cok uzgunsun degilmi ama hersey gececek birgun sen bu gunlerini gulerek hatirlayacaksin

dualarimdasin

6. 30 Temmuz 2009
  7. EU3

EU3 Guest

canım alınan boşanma kararı çok yerinde olmuşa benziyor. sadece kawga olsa bi şans daha werin derdim ama sizi artık sewmediğini we başkası olduğunu söleyen biriyle bu imkansız gibi.. korkularında haklısın naparım die düşünüosun ama güçlü ol lütfen, senin durumuna olan biçok kadın war.. eminimki kendine uygun bi iş bulup eşinden daha fazlasını yapabilirsin.ailenden bu konuda destek alabilirsn, durumundan az çok haberdarlarmış nede olsa. sakın ezdirme kendini we minnet etme..tek gerekn şey sakin we güçlü olmak..

8. 30 Temmuz 2009
  9. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Oturup kalkıp seni sevmiyorum diyen bir eşle çocukların hatrına nereye kadar yaşanır bilmiyorum, büyük konuşmak da istemem ama siz o evde çocuklarınızın annesi eşinizin bakıcısı haline gelmişsiniz...

Çocuklarınıza zaten anneliği sonuna kadar yapacağınıza göre sevmeyen bir adama neden bakasınız?

ınşallah kararınız hakkınızda hayırlısı olur, zaten aileniz de destekmiş bence yeni bir hayata adım atmak için geriye bakmayın bile...

Son düzenleme: 30 Temmuz 2009
  10. 30 Temmuz 2009
  11. gulkurusuu

gulkurusuu güzel günler, bizi bekler Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkanda ailen var, evlatların var tatlım. senin bu adama ihtiyacın yok. herşey daha güzel olacak inan buna.

12. 30 Temmuz 2009
  13. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    aslında kesinlikle doğru şeyi düşünüyorsun kalbin izin vermediği için sağlıksız düşündüğünü düşünerek kendini rahatlatmaya çalışıyorsun
    o adamın yanında durma daha fazla onunla yapmak onsuz yapmaktan daha zor gibi gözüküyor
    allah yardımcın olsun

14. 30 Temmuz 2009
  15. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bence sadece maddi olarak güvenceniz olmaması ve yeni bir başlangıç için cesaretiniz olmadığından kaynaklanıyor...
    onunla mutlu değilsiniz. ve adamın tercihi belli bir başkası var. her ne cesaret ise siz yeni doğum yaptığınızda söylemiş bunu...

merak ettim bu ilişki ne kadar zamandır sürüyor. sevgilisi bilmiyor mu bu adamın evli olduğunu...

ailenizle konuşun.. ve onsuz hayata başlayın artık. çocuklarınız küçük olduğu için anlatmak kabullendirmek biraz daha kolay olabilir.

16. 30 Temmuz 2009
  17. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bu sevgi değil değil canım, cesaret edemiyorsun çünkü hazır değilsin onsuz bir hayat kurmaya...

çocuklarının senin yanında büyümesi, sevgisiz bir ailede yetişmelerinden daha iyi bence, ne kendine ne eşine ne de çocuklarına haksızlık yapma, evliliğiniz bitmiş zaten...

18. 30 Temmuz 2009
  19. 25nisan

25nisan yeni hayat Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Her yara, her acı, her düşmanlık ve sevgi inan bana zamanla unutuluyor canım..Şu an yaran çok taze ve kendini onsuz yalnız ve güçsüz hissedeceğini hatta onsuz nefes bile alamayacağını düşünüyor olabilirsin..ama duygularının esiri olma ve mantıklı düşünmeye çalış. bu nasıl bir adamdır ki bebeğinin 40ı çıkmadan sana böyle bir itirafta bulunabilir??? seni hak etmeyen acizin teki (kusura bakma ama...hak ediyor!) sen inan çok daha iyi ve mükemmel bir hayata layıksın! ve çocuklarında..onları bu hayattan mahrum etme! kendini çocuklarına ada! çünkü onlar senin kanın ve canın.. eşin de olsa en nihayetinde el oğludur veya el kızıdır..bu böyle.. sana sen, çocukların ve anan baban gerek :1hug: bi de kabul edersen işte bu derdini paylaştığın dostların...
    kendini üzme, ve dimdik durmaya yıkılmamaya çalış..dünyanın sonu değil unutma, herşeyi başarabilirsin! sevgiler...