Sağlikli Hamilelik Istiyorum:'(

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU1 tarafından 29 Ocak 2008 başlatılmıştır.

29 Ocak 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

MERHABA ARKADAŞLAR BENDE ARANIZA YENİ KATILDIM.DÜN KAYIT OLDUM.BEN 26 YAŞINDAYIM.1. YIL 10 HAFTALIK BİR BEBEK DÜŞÜRDÜM VE KÜRTAJ OLDUM. O BEBEK 2 AY DENEME SONUCU OLMUŞTU. ŞİMDİ TEKRAR İSTİYORUZ. AMA 3 AYDIR OLMUYOR. YUMURTLAMA GÜNLERİNE DİKKAT ETTİĞİMİZ HALDE..SEBEBİ NE OLABİLİR?SİZİNDE BAŞINIZA BÖYLE BİR ŞEY GELDİMİ YADA YAKINLARINIZIN?ÇOK KORKUYORUM VE PSİKOLOJİM BOZULDU..YARDIM EDİN LÜTFEN:'(senağlama

2. 29 Ocak 2008
  3. bihsen

bihsen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim bende senin gibi yasadim 2yillik evliyim ilk gebeligimde karnimda 2aylik bebegim oldu ikinci hemen hamile kaldim ve bu yanlismis 6ay beklemen lazimmis ve hatamin sonucu 17haftalikken dustu simdi hamile kalmak istiyorum ve iki aydir deniyorum bugun test yaptim hamileyim insallah seninde olur canim doktora gittinmi neden dusmus soyledilermi ona gore davran bu bebekte

4. 29 Ocak 2008
  5. bihsen

bihsen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim yumurtalama gunleriyle alakali yok ben yumurtalama gunlerinde iliskiye girmedim bu ay olmaz diyordum ama oldu bende cok sasirdim canim darisi basina

6. 29 Ocak 2008
  7. yekdenem

yekdenem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende dusuk yapmistim 2 bucuk sene once ilk cocugumdu sonra hic korunmadigim halde birdaha olmadi malesef yinede hayirlisi

8. 30 Ocak 2008
  9. EU1

EU1 Guest

herkese gecmıs olsun. bende ıkıbucuk ay oce dusuk yaptım. ve 2 ay korunduk. bakalım ne zaman bebışım olacak. Allah isteyen herkese guzel bebışler verır ınsallahhh.

10. 30 Ocak 2008
  11. hilal1975

hilal1975 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    merhabalar ilk bebeğime 8 ay uğraştıktan sonra hamile kaldım.7 yıl sonra 13 haftalık bebeğimi malesef düşürdüm.Şimdi aradan 2 yıl geçti ve biz yine çocuk istiyoruz.4 aydır uğraşıyoruz fakat henüz sonuç alamadık.Canını sıkma üzülme.Allah herşeyin hayırlısını versin.Kafanı taktıkçada sonuç alamazsın.Sağlıcakla kalın

12. 31 Ocak 2008
  13. sevil35

sevil35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    212
    Ödül Puanları:
    123
    benimde bir oğlum var bir kezde düşük yaptım şimdi 1 yıldır korunmuyoruz olmadı bu ay tedaviye başladım Rabbim tüm isteyenlere versin

14. 31 Ocak 2008
  15. EU1

EU1 Guest

Arkadaşlar Verdiğiniz Cevaplar Için çok Ama çok Teşekkürler.sayenizde Yalniz Olmadigimi Hissettim.benim Için çok Değerliydi Sağolun

16. 1 Şubat 2008
  17. sultan49

sultan49 ben geldim :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    mrb kızlar ben 1.5 yıllık evliyim bebş çokamaçok istiyorz daa hiçolmadı :KK43:

18. 1 Şubat 2008
  19. EU1

EU1 Guest

cevap yazdıgın için sağolasın. doktora gittim ama araştırma yapılmadı ilk düşükte detaylı araştırılmıyomuş.sadece bana baktılar bi sorunun yok dediler bebek patolajiye gitti ondada bi sorun yok dediler. hamile kalmayı planlamadan 3 ay önce doktora gitim alttan muayene etti problem yok hamile kal gel dedi ama 3 aydır olmuyo bugun adet olmama 4 gün var test yaptım kendim evde negatif çıktı şimdi hüngür hüngür ağlıyorum. ne oldu ya acaba digeri 2 ayda hemen kalmıştım offf