sağlıklı tırnaklar için yapmanız gereken

Konusu 'Tırnak Cilaları, Ojeler' forumundadır ve ehrimer tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

6 Nisan 2009
    Konu Sahibi : ehrimer
  1. ehrimer

ehrimer Guest

sağlıklı tırnaklar için yapmanız gerekenler.
    Bakım İçin;
    1 saf zeytin yağı
    2 limon
    bunları bir kapta karıştırıp 15 dakika boyunca tırnaklarınızı içine sokun ve 1 ay boyunca uygulayın geçten mükemmel oluyor ne kırılma nede incelme olmuyor ara ara tekrar ederseniz tınaklatınız çok güçlü olacaktır.
    -Parlatıcı ojeniz az kalınca içine limon sıkın ve onu karıştırıp tınaklarınıza sürün buda güzel bir çözüm.
    -Arkadaşlar şunuda unutmayın koyu renk oje sürdüğünüzde tırnaklar sararıyor bunun içinde koyu oje sürmeden önce bir kat parlatıcı sürün sararma olmayacaktır.

2. 21 Nisan 2009
  3. gxuxl gonca

gxuxl gonca hermes seni seviyorum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    cnm tşk ederim benim tırnaklarım çok cansız aynı saç ucları gibi catallanıp kırılıo uzatamıyorum tırnak yiyen biriyim daha doğrusu tırnak kenarındaki etleri yolarım hep alışkanlık işte o yüzden limon süremem ama zeytin yağını denicem bildiği başka bi tırnak bakım yöntemi olan varsa yazarsa sevinirim

4. 27 Nisan 2009
  5. ehrimer

ehrimer Guest

hihoyyyt
    Zeytin yağının içersine Alüminyum Folyo koyup onu tırnaklarınla ezersen demir ihtiyacını karşılayacaktır ama hergün 15 dk. yapmalısın 1 ay boyunca daha sonra tırnaklarındaki değişikliğe görre azaltabilirsin

6. 29 Nisan 2009
  7. gxuxl gonca

gxuxl gonca hermes seni seviyorum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkürler cnm a.s.a.s.a.s.

8. 11 Haziran 2009
  9. _ptrck_

_ptrck_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

ya ben parlatıcıyla limonu denedim,bide zeytinyağıyla limonu deniyim bari.. çok ince tırnaklarım hamur gibi yaa:KK43:(