sahte...herey...sahte...

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve siskaLpli tarafından 15 Kasım 2008 başlatılmıştır.

15 Kasım 2008
    Konu Sahibi : siskaLpli
  1. siskaLpli

siskaLpli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    başkaları beni kandıra kandıra kendimi kandırır olmuşum. artık aşk yok bnde yokum içimdeki zehiri akıtıp yaşadıklarımı geride bırakıp yeniden merhaba demek isterdim diyebilirmiydim dermiydim acaba. 2 yıl önceki halime döniyim diorum dönebilirmiyim acaba yüzüm varmı bana seni seviyorum derken aslında içinden geçenler çok başkaydı sahte herşey sahte

2. 15 Kasım 2008
  3. cimcime2709

cimcime2709 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    off off yalan dostum aşk dıye bırsey yok aşk dedıgın üç günlük eylence

4. 15 Kasım 2008
  5. bicirkiz

bicirkiz Canıma can katan canımsın... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    bu gibi gerçek olmayan ilişkiler seni yolundan döndürmesin bitanem..bu kadar kolay pes etmemeyi öğrenmelisin...a.sa.s
    karşına her türlüsü çıkacak inan buna..ama sen içlerinden hepsini yaşayarak en doğrusunu , doğru zamanda bulacaksın..hayat paylaşmayı yaşamaktır...
    şimdi şanssız bir sevgiyi yaşıyor ve paylaşıyorsun...ama bunun diğer yüzüde var ve inan bana herşey sandığın kadar basit değil.küçük değil..bir gün gözlerinde bir ışıltı oluşursa ki mutlaka olacaktır..o zaman inanacaksın o mutluluğun varlığına...sevgiyle kal bitanem...a.s.a.s.

6. 20 Kasım 2008
  7. Selen_Ay

Selen_Ay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.871
    Ödül Puanları:
    163
    bende inanmıyorum aşka sevgiye artık ama sitemli değilim, bir gün bir ışıltı oluşursa gözlerime bicirkiz o da bana gerçekten değer veren insanı bulduğumdan olur

8. 21 Kasım 2008
  9. myrosegarden_35

myrosegarden_35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    oofff bu gece çok hüzünlüüyüm bende hiç mutlu olmıyacağım sanıyorum. bidaha kimseyi sevemiyeceğim. hiç bişey istediğim ginbi olmıyacak ah bu karamsarlık. ümitsizlik.

10. 25 Kasım 2008
  11. EU1

EU1 Guest

canım umutsuzluga kapılırsan hıc bısey yapamasssınkı sadece yapacagın dua etmek ben oyle yaptım bılıyomusun ve oldu sana bır sır esmaı husna oku allahın 99 ısmı sevdıgının gozlerıne bak ıcınden ama cok ıcten 21 defa ya vedüd de ve o gece dua et gor bakalım neler olacak

12. 7 Aralık 2008
  13. spuriousworld

spuriousworld öyle bir güvenmiştim ki.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Başlık çok güzel olmuş sahte sahte herşey sahte....Bir daha böyle sahte yaşanmışlığım olacağına hiç olmasın ömrüm boyunca yapayalnız tek başıma kalırım birgün olacak iş yaşamım dışında arta kalan zamanımı kitap okuyarak film izleyerek geçiririm daha iyi...

14. 7 Aralık 2008
  15. edi

edi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çeşit çeşit bir sürü insan var. kimi güldürüyor kimi ağlatıyor. kimi sahte kimi doğru... önemli olan onlara karşı pes etmemek inadına mutlu olmaya çalışmak mutluluğu aramaktır. şuan aşk acısı çekiyoruz bize göre aşk boş, gereksiz birşey. bir de çok mutlu olanları düşünelim onlara göre aşk süper, olmazsa olmaz birşey. biz neden mutlu olmayalım güçlü olalım kızlar. sende güzelim güçlü ol bazen yaşanılanlar ağır gelebilir ama kader elbet bizede gülücek önemli olan inanmak. insanların sahtelikleri karşısında bi çare kalmayalım... yoksa bu hayat çekilmez...