Sahte tirnak kullanan varmi :)

Konusu 'Tırnak Cilaları, Ojeler' forumundadır ve PrenSesStyLe tarafından 10 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : PrenSesStyLe
  1. PrenSesStyLe

PrenSesStyLe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar ben almanyada yasiyorum orda herkez takma tirnak kullaniyor gercektende cok güzel duruyor bnde türkiyeye gitmeden bi kac gün önce yaptirmak istiyorum fakat bu sahte tirnaklar 3-4 hafta dayaniyor sonra arkadan kendi tirnagin cikinca tekrar yaptirmak gerekiyor yani sahte tirnak önden törpüleniliyor sonra yeni cikan tirnaga jöle sürülüyor .. simdi benim sorum size ben 5 hafta kalcam türkiyede bn bunu yaptirirsam türkiyedede de geri tirnak törpüleme ve jöle sürme olayini yapiolarmi.. cok cahilim mafoldumben gercekten bilmiyorum.. kime sorsam hep diyolar türkiyedekiler sahte tirnak kullanmiyor hepsi kendi tirnaklarin üstüne french fln yaptiriyor.. kizlar cvp yazarsaniz cok sevinirim :Saruboceq:

2. 10 Temmuz 2009
  3. PrenSesStyLe

PrenSesStyLe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayy kizlar simdi gördüm biri konu acmis orda protez tirnak deniliyomus galiba buna CADIARZU

4. 10 Ağustos 2009
  5. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Annen,Kızkardeşin,sevgilin,Bu konuda sana yardımcı olurlar çocuğum.laelaelaelaelae

6. 7 Ekim 2009
  7. tubutu

tubutu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gittigidiyor da var nailene diye bir marka ben çok beğeniyorum aldım bir sürü.. süperler..

8. 11 Ekim 2009
  9. inspectorgadget

inspectorgadget Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yapıyorlar da burada yapınca zaten sana kontür kalemi veriyorlar çıkan yeri sen dolduruyorsun