saka gibi resmen

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ARKAMAHALLE tarafından 16 Şubat 2010 başlatılmıştır.

16 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ARKAMAHALLE
  1. ARKAMAHALLE

ARKAMAHALLE yine vazgecmedim senden Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim kadar gicik yumurtaligi olan varmi kiiiii

kizlar bu benim4. denemem ve 7000 lere firlayan e2 min dusmesini bekliyoruz
    5000 ustu yasakmis 20 nin uzeri hazir hale gelmis yumurtam var ama opu yapilamiyor dualariniza ve bilgilerinize ihtiyacim var benim gibi bir olay yasayan varmi
    pko oldugu icin bunlar geliyor basima
    ilk tedavimdede 4 gun hastanede yatmistim ohss oldugum icin :sinifsinif:
    2. de ee2 birden dustuohaoldumsmile
    3. de e2 yukselmedi bi e2 dir gidiyorumohaoldumsmile
    ne yapicam bilmiyorum oldu bitti oldu bitti lerle geciyor hersey

bu konuda acil bilgilerinizi bekliyorum
    ne yaparsam duser
    kafamçokkarıştı

2. 17 Şubat 2010
  3. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım çok geçmiş olsun yaaaa...................çok mu kafana takıyosun bu kadar da sonuçların etkileniyo diye düşündüm birden..............lütfen biraz sakin ve tevekkülü bırakma.............güzel haberlerini bekliyorum canım kardeşim ya..........

4. 17 Şubat 2010
  5. ARKAMAHALLE

ARKAMAHALLE yine vazgecmedim senden Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet artik kkdan hic faydalanamiyoruz kimse birsey yazmiyor buda benim son bisey sormam olur galiba
    e2 8000 de gecti benim tedavim iptal olmak uzere yine ben yinede yaziyim pek sanmam ama benim gibi olan birisne belki faydam olur

6. 17 Şubat 2010
  7. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım inan bişeyler anlasam yardımcı olurdum canım benim geçmiş olsun tekrar inşallah iptal olmaz tedavin canım dualarım seninle rabbim yar ve yardımcın olur inşallah

8. 17 Şubat 2010
  9. haymatlos

haymatlos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    canım durumun senin de dediğin gibi oldukça karmaşık. Burada durumundan bahseden diğer arkadaşların ya e2 si düşük seyrediyor ya da OHSS sendromu yaşamış ve tedavisi iptal edilmiş oluyorlar. İkisini birden yaşayan hiç okumadım.Yalnız buradaki gözlemlerime göre söyleyebileceğim birşey var: yurtdışında doktorlar bazı konuları biraz farklı değerlendiriyorlar. Örneğin 5000 üzeri e2 için yumurta toplama yapılamıyor diyorsun, burada 25-30 hatta 40 tane yumurtası toplanan arkadaşlar biliyorum. Tabii bu çok teknik bir konu ama sanki Türkiye'de doktorlar daha deneyimli ve daha başarılı gibi. Hiç Türkiye'de denemiş miydin?

10. 17 Şubat 2010
  11. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim e2 yüksek çıktığında dostinex diye bi laç kullanmıştım.kutunun içinde 8 tane oluyo ve günde bir tane alıyorsun.umarım herşey yolunda gider.Allah yar ve yardımcın olsun.

12. 17 Şubat 2010
  13. mehsilopi

mehsilopi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben sana daha nce cevp yazmıştım okudunmu bilmiyorum bende pko bende de e2 son günlere yaklaştığımda 7000 e çıktı üstelik ben gonalf çok düşük dozlarda kullandığım halde çıktı en son 2 günbana gonal f yaptırmadılar sonra demekki düştü bir kere gonalf 187 yaptırıp dostniex diye bir ilaç verdiler gecesinede çatlatma iğnemi yaptım. yumurtalarım toplandı bende çok korktum bu yükselip düşmesinden ama 21 yumurtanın 19u sağlam çıkmış 16sı ise döllenmişti şuan ne durumdalar bilmiyorum yarın transferim olacak ama hala dostinex yutuyorum araştırdım prolaktini düşürmek için kullanılıyormuş.

14. 17 Şubat 2010
  15. burp

burp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    canım benimde transferimin yapılacağı gün merkezde bir kızın ertelenmişti opusu onunda 7000 olmuş e2 si ama doktor hiç panik yaptırmadı yani kontrol altına alınamaz bir duurum değil olmadı yumoşlarını toplarlar dondururlar e2 nin normale girdiği bir dönemde transferini yaaparlar

16. 17 Şubat 2010
  17. TOPRAK28

TOPRAK28 Allahım sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Arkamahalle son tedavimde benim E2 kaçtı bilmiyorum ama benim opum yapılmıştı ama transferim OHSS ihtimaline karşı 2 ay ertelenmişti.Bu arada ben haff ölçekli OHSS oldum o yüzden de transferim iyi ki ertelendi demiştim.Sen de üzme kendini.PCO luların tüp bebekle hamile kalma ihtimali çok yüksek unutma...

18. 17 Şubat 2010
  19. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    986
    Ödül Puanları:
    163
    arkamahalle tedavi süresinde orgalutran kullanmadinmi
    benimde aynen senin gibi degerlerim cok yükseliyordu ve ohss 8000 in üzerine cikiyordu ölüm tehlikesi bile atlattim
    son bu tadavilerde doktor cok önemli en son tedavimde durumu doktoruma anlatinca ban tedavi süresince orgalutran kullandirdi co sükür öyle bir sorun olmadi bu kez