Sakal dönmesi

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve Pamuk tarafından 22 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Pamuk
  1. Pamuk

Pamuk Guest

benim sevgili sevgilimin cildi çok hassas. zavallım artık traş bile olmak istemiyor bu derdi yüzünden.

şöyle ki;

çene altında boynun bir kısmına kadar geliyor ya sakallar erkeklerde, işte o bittiği noktada en çok olmak üzere sakallar içten yürüyor. berber her seferinde teker teker çıkartıyor ama, oralar sürekli kabarıyor, kırmızı kırmızı duruyor ve acıyor... tekrar traş oluncada tahriş oluyor.

kocası, babası, sevgilisi, abisi, kardeşi böyle bi durum yaşamış olup da buna çözüm bulmuş olan varsa yöntem söyleyebilirmi bana... yeni olmadı bu bu arada, hep vardı aynı sorun ama son zamanlarda daha çok rahatsız oluyor artık...

2. 22 Ağustos 2008
  3. gxuxlxuxmse_21

gxuxlxuxmse_21 Sevdan hep tutkudur . Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    valla canım babamın da aynı sorunu var.çözüö bulan varsa banada dönsün.

4. 13 Haziran 2010
  5. shoplant

shoplant Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar benım abımde aynı sorun var facebokta bir reklamda mavi şişesı olan bır urun gorup aldı kullandı 4 gun sonra yuzde doksanı gectı ancak bıraktıktan bır hafta sonra eskı hılne gelıyormus urunun adını soylemıyorum sonra reklam yapıyor bu urunlerı satıyor dıyorlar!

6. 13 Haziran 2010
  7. hera.zeus

hera.zeus Geçmiş,geçmiştir..!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla ben sevgilimde gördükçe cımbızla alıyorum onları şimdilik bende bi çözüm bulamadım