sakarya[adpazarı] kadın doğumcu tavsiye eder misiniz?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve matarzu tarafından 1 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1 Eylül 2009
    Konu Sahibi : matarzu
  1. matarzu

matarzu Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    merhabalar,yaklaşık 1 aylık hamileyim.bugün öğrendim.ssklıyım adapazarında tavsiye edebileceğiniz:doktor,hastane var mı?ayrıca doğum evi hakkında bilğisi olan var mı?diğer doğum evi fiyatları?
  2. 2 Eylül 2009
  3. Hadise_5426

Hadise_5426 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba canım bende Adapazarın'ndayım 7 aylık hamileyim ilk 4 ayımda doğum evi doktorunun özeline gittim ilgi alaka yoktu test için hastaneye indiğimde kadın beni tanımıyordu bile ve bu benim çok ağırıma gidiyordu.ş Sonra tavsiye üzerine özel Bilge Hastanesi'ne gitmeye başladım kadın doğumcusu çok iyi ilgi alaka mükemmel. Sigortalı olduğunu yazmışsın bende sigortalıyım bir kere 10 tl muayne ücreti veriyorsun 1 ay boyunca kontrole falan gidebiliyorsun yaptıracağın testleri sigorta karşılamıyor o yüzden doğum evine gidip yaptırıyorum. Normal doğum ücreti 275 tl sezaryan 525 tl 3 gün yatış veriyor ben odaları gördüm tek kişilik odalar ziyaretçin için bile yatak var tertemiz duş wc var odalarda doğumhane mükemmel ne arasan var küvözler öyle benim çok kafama yattı. Allah Nasip Ederse Kasım'da doğumumu Bilge Hastanesi'nde yapıcam.. Sana da tavsiye ederim...
  4. 4 Eylül 2009
  5. matarzu

matarzu Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    merhaba hadise, çok teşekkür ederim.ilgilendiğin ve cevap yazdığın için.umarım kazasıs belasız bebişi dünyaya getirirsin.allah yar ve yardımcın olsun.
  6. 5 Eylül 2009
  7. matarzu

matarzu Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    hadise hanım bir sorum olacak.özel hastanenin verdiği tahlilleri doğum evinde yaptırman zor olmuyormu? ayrıca adpazarında hamile kıyafetlerini nerden alıyorsun.ben burda yeniyimde .iyi günler.
  8. 7 Eylül 2009
  9. jnaz

jnaz Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    matarzu bende 2,5 aylık hamileyim ve adapazarının ilçesinde oturuyorum
    ilk olarak altınova ya filiz dursuna gittim ve 2 haftada bir de muayeneye gidiyorum ama çok ta memnun değilim açıkçası fazla bir ilgi yok bide geçenlerde rahatsızlandım aradım hastaneyi ama ulaşamadım randevusu dolu olduğu için randevuda vermediler
    o yüzden bide adatıp a gideyim dedim orda da handan hanım vardı ondan da memnum olmadım
    birde bilge hastanesine gideyim
  10. 8 Eylül 2009
  11. matarzu

matarzu Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    merhaba jnaz,ilğilendiğin ve deneyimlerini paylaştığın için teşekkürler.adatıptaki handan hanımın cv sini inceledim oldukca deneyimli,memnun kalmadığın nokta ne yazar mısın?bilge hastanesini çok övgü alan bir yer.fakat oranın kadın doğumcusu bir tane ve erkek.benim ilk hamileliği ve bayan doktor tercihim....:kedi:
  12. 8 Eylül 2009
  13. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bence önemli olan iyi bir doktor ..erkek bayan farketmemeli..çekinmeyin canım.))
  14. 8 Eylül 2009
  15. jnaz

jnaz Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    rica ederim canım
    şöyleki muayenehanesine girdim yanında hemşire vardı bekliyorum bişey söylesin diye kendi aralarında konuşmaya devam ediyorlar ki ben felaket bir sancı ile gittim sonra açıklama yaptım böyle böyle diye ultrasona geç dedi hemşirenin kalkıp bana yer göstermesini bekledim binbir nazla kalktı nerdeyse yerinden masaya geçtim içerisi hem pis hemde kokuyordu ultrasonda baktı ilk önce 10 haftalık dedi sonra ultrasona bilgileri girdi yok 9 haftalık dedi uyuyormuş bebeğim
    sonra mide rahatsızlığım için ilaç yazmaya başladı ama sormuyor bi rahatsızlığın varmı diye bende dedim ben karaciğer rahatsızlığım için ilaç kullanıyorum ona göre verin sonra sormaya başladı 1 ay sonra gelirsin dedi ve gönderdi

bilge hastanesinde erkek doktor olduğunu bilmiyordum canım o zaman o hastanede elendi artık
    bende erkek doktor istemiyorum
    bakalım 2 hafta sonra tekrar gideceğim altınovaya tekrar bilgi vermeye çalışırım
  16. 16 Eylül 2009
  17. matarzu

matarzu Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar ben halen doktor bulamadım.yardım edin.
  18. 16 Eylül 2009
  19. matarzu

matarzu Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    haftasonu adatıp hastanesine gittim.(handan hanım) çok deneyimli bir doktor ama istediğim ilgiyi bulamadım.odasına girmemle çıkmam bir oldu.ilk hamileliğim bir yığın soru işareti var kafamda sormama imkan vermeden odasından cıktım.ayrıca benim yanımda,yanındaki hemşiresini ve soru sormak isteyen eşimi azarladı.bayramdan sonra adatıpta neşe hanım var birde onu deniyecem.deneyimlerimi yazmaya çalışırım.