sakarya da iyi bir jinekolog var mı

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve poeme tarafından 14 Ocak 2010 başlatılmıştır.

14 Ocak 2010
    Konu Sahibi : poeme
  1. poeme

poeme Guest

Arkadaşlar Sakarya da teşhislerinden memnun kaldığınız önerebileceğiniz bir jinekolog var mı?

2. 15 Ocak 2010
  3. meliike

meliike Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    adatıpta neşe hanım ve ayşe hnm a gidiyorum çok memnunum

4. 16 Ocak 2010
  5. kkkk

kkkk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayşe hanımmı aman aman ben br kere gittim rahm filmimi göstermeye bana tüplern tıkalı laporoskopi le açmaya fln gerek yok drek tüp bebek dedi brde çikolata kistimn olduğunu ve açık amiliyatla alınabileceğini sölemşti ama çikolata kisti fln yokmuş brde gler yüzlü gelmedi bana o dokotr ne bilim ben bi daha gitmedm ona şuan kime gideceğimide blmiyorum bekliyorum işte sadık bey iyi ama davranış açısında sadık akbıyıklı adatıpta bii kaç kere gittim bnm sorunum onu aştığı için bırktm artık

6. 16 Ocak 2010
  7. poeme

poeme Guest

ben sami kemik e gittim altınova da epey memnun kaldım:ılgisi;alakası güzeldi:Rahatlıkla soru sorabilirsiniz:KK70:etaylı açıklamalar yapıyor ve rahatlatıyor:

8. 27 Ocak 2010
  9. ceren54

ceren54 HAYAT GÜZEL HEMDE ÇOK... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben orhan solakoğlu derim tek geçerim
    özel muayene gerektiğinde vatan hastanesine gidiyor orayla bağlantılı çalışıyor hamileliğim boyunca benimle çok ilgilendi ve doğumumu o gerçekleştirdi doğum yapalı 7 ay oldu ben hala telefonla arayıp bir şeyler sorabiliyorum gece gündüz cevap veriyor kesinlikle tavsiye ederim

10. 30 Mart 2010
  11. vivet

vivet Guest

metin mutlu tek geçerim..

12. 30 Mart 2010
  13. klmasm

klmasm sağlıkla gel canım kızım. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ada tıptaki sadık akbıyık.müthiş ilgili.insanın içini rahatlatıyor.

14. 24 Nisan 2010
  15. gulucuk_sevval

gulucuk_sevval Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet sadık akbıyıklı on numara insandır bende onu tavsiye ederim,çok ilgili ve en önemlisi tecrübeli...

16. 6 Aralık 2010
  17. yeliz54

yeliz54 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba,
    ben 17 haftalık hamileyim.doğum evi doktoru ***** mutlu ve altınovadan sami kemiğe gidiyorum.ikiside iyi doktorlar. ***** bey biraz sessiz sen sordukça cevaplıyor.iyi yanı 24 saat ulaşabiliyorsunuz.. ama sami bey de soru sormana gerek kalmıyor en detayına kadar iniyor ve anlatıyor..ama sadece hastaneden ulaşabiliyorsunuz. şuan için doğumuma giricekmi bilmiyorum.***** bey ise girebileceğini söyledi. sami beyede bidaki gidişimde soracam bakalım ne dicek.. tabi daha doğumu nerde yapacağıma karar veremedim:))) iki doktora gitme sebebim ise birinin söylemeyi atladığı bişeyi diğerinde muhakkak yakalıyorsunuz:) bide ben normal istiyorum eğer doktorum sezeryan derse bunu en az iki doktorunda onaylamasını istiyorum.. malum doktorlar bazen biraz paracı olabiliyor..

18. 27 Aralık 2010
  19. zsaturn

zsaturn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    altınovadaki doktor sami kemik benim halamın kızının doktoruydu hamileliği boyunca çok ilgilendi her sorduğuna cevap veren akılda hiç soru işareti bırakmayan bir doktordu ama iş doğuma gelince halamın kızının söylediğine göre her an doğum başlayabilir saat kaç olursa olsun ara demiş 3 gün sonra gece 1 de doğum için aramışlar ama telefonu açmamış ne zaman sonra telefonu açan oğlu babam şehir dışında demiş o şehir dışında ama telefonu evde nasıl işse bu, varın nasıl doktor olduğuna siz karar verin :KK50: