Sakarya da jinekolog!

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve eftelya24 tarafından 1 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : eftelya24
  1. eftelya24

eftelya24 Sen benim en kıymetlimsin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :CüvCüv:arkadaslar sakaryada bıldıgınız ıyı bır jınekolg var mı? ben detaycı bı ınsanım ve benım ıcın anlayıslı sorulara net cvplar verecek gecıstırmeyecek bı dr olması cok onemlı,ben yenı evlıyım ve hemen bebek ıstıyorum o yuzden jınekolga gıtmek ıstıyorum aslında daha 1.5 aylık evlıyım ama ıste bıraz fazla evhamlıyım sanırım.:CüvCüv:

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Nisan 2010
  2. 1 Ağustos 2008
  3. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben sakarya dan taşındım ama orda ersin gürler diye bir doktora gidiyordum...iyi bir doktordu...aynı zamanda karaman devlet hastanesinde de çalışıyordu...hatırladığım kadarıyla kendisine ait kliniğin adı ankaralılar kliniği idi...internetten ulaşabilirsin sanırım telefonlarına..kolay gelsin...

4. 1 Ağustos 2008
  5. eftelya24

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tsk ederım arkadasım.bıraz anlatabılır mısın yeterlı ılgılenıyor mu ve ıyı bır uzman mı? ben bıraz fazla hassasımda bu konuda .

6. 1 Ağustos 2008
  7. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    sorulara cevap veren, ilgilenen bir doktor...beni acıbadem kadıköy hastansinden yönlendirmişti doktorum...ben tüp bebek ilacı yazdırmak için gidiyordum ama sorularımı da sorabiliyordum...hem kliniğe hem de hastaneye gittim...karısı da doktor..o da il sağlık müdür yardımcısı sanırım...raporlar, ilaçlar, işlemler konusunda da yardımcı....istersen 1 kere dene...memnun kalmazsan devam etmezsin...

8. 1 Ağustos 2008
  9. eftelya24

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın cnm tsk ederım deneyecem

10. 2 Ağustos 2008
  11. eftelya24

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bugun altınova hastanesıne gıttım ordakı dr samı kemık cok ıyı bı dr kesınlıkle tavsıye ederım herkese cok guleryuzlu cok ıyı ılgılenıyor bence kesınlıkle deneyın.

12. 2 Ağustos 2008
  13. glabellla

glabellla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba ben hamilelikten önce jinekolojik problemim için gitmiştim ersin gürsel'e.her soruna ayrıntılı cevap veriyo gerçektende.şu an inci göz hastanesinin yanında muayenehanesi.
    hamilelikten sonra metin mutlu'ya gidiyorum.doğumevinin başhekim yardımcısı o da.muayenehanesine gidiyorum.iyi bi doktor olduğunu duymuştum daha önce gerçektende öyleymiş.umarım böyle devam eder.
    adatıp ta neşe hanım var onunda iyi olduğunu duymuştum ama sen bilirsin.
    umarım istediğin zaman hamiş kalırsın:1rolleyes:

14. 27 Kasım 2008
  15. ceren54

ceren54 HAYAT GÜZEL HEMDE ÇOK... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    sende inşallah allahın izini ile oğlunu kucağına alır koklarsın... rabbim sağlıklı hayırlı doğumu nasip etsin.. bende beyhekimi istiyordum öncede bildiğim iyi bir hastane olduğu için ama doktordan dolayı vazgeçtim nasipse vatanda olucak bakalım... beyhekim hastenesi iyidir ama benim bütün tanıdıklarım orada doğum yaptı hakkında hayırlısı... :CüvCüv::ecrin_bebek::KK46:

16. 28 Kasım 2008
  17. SNMZ54

SNMZ54 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    BENDE DOĞUM EVİNİ DÜŞÜNÜYORUM.ŞİMDİ ÇOK GÜZEL OLDUĞUNU ,ÖZEL HASTANE GİBİ OLDUĞUNU SÖYLÜYOLAR VE TÜM TECHİZATIN DOĞUM EVİNDE OLDUĞUNU SÖYLÜYOLAR.YANİ ÖZELDE Bİ SORUN YAŞASANDA YİNE SENİ DOĞUMEVİNE YÖNLENDİRİYOLARMIŞ.O YÜZDEN ORAYI DÜŞÜNÜYORUM.ALLAH O GÜNLERE ERİŞTİRSİN TABİ:Saruboceq:
    İŞİN EN SON VE EN ÖNEMLİ KISMI YANİ:CüvCüv:

18. 28 Kasım 2008
  19. Claries

Claries O bir anne:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar 2 ay öncesine kadar bende Adapazarı'nda yaşıyordum oradayken benim doktorum Musafa Güder'di kendisi çok iyi anlayışlı ve babacan bir doktordur kesinlikle kendisini tavsiye ediyorum bildiğim kadarıyla doğum evinde çalışıyodu tavsiyem tecrübeyle sabittir kızlar.