sakaryalı hamişler

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve hadranur tarafından 13 Eylül 2010 başlatılmıştır.

13 Eylül 2010
    Konu Sahibi : hadranur
  1. hadranur

hadranur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    sakaryalı arkadaşlar ne olur yardım edin .8 sene sonra ilk defa bebeğim olacak ve nerde doğuracağım belli değil.Altınovayı önerirmisiniz Adatıpta neşe hanımdan memnun kalmadım Ertan ÇELİK e gittim çok iyi doktor ama özeli beyhekimde .Beyhekimin aletleri iyi değilmiş Sami Kemik duydum şimdi hastanede güzel ne olur karar vermemde yardımcı olun 8.ayımdayım yaaaa

2. 13 Eylül 2010
  3. hadranur

hadranur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yok mu bir hayır sahibi arkadaş

4. 20 Eylül 2010
  5. yasminxxx

yasminxxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bebeğni sağlıcakla kucağına al inşallah bende 18 haftalık hamileyim arkadaşım altınovada epiduralla doğum yaptı çok memnun kaldı sami beyden umarım her şey yolunda gider benim duyduğum iyi diyolar o hastaneyi

6. 21 Eylül 2010
  7. emel82

emel82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba yasmin arkadaşım...demek 18 haftayı bitirdin...gözün aydın...bizim de 28 günümüz kaldı teyzesi...benim doktorum da sami bey...ve ben de altınovada epiduralle düşünüyorum doğumu...arkadaşım memnun kaldı demişsin...çok sevindim...acaba epiduralin hiç yan etkisi (doğum sonrası baş ağrısı,bel ağrısı v.s.) olmamış mı?detaylı konuşabilirsen bizi de bilgilendirir misin?şimdiden teşekkürler...

8. 21 Eylül 2010
  9. emel82

emel82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    hadranurcum bu arada özeline cevap yazmıştım ama okumadın galiba...

10. 21 Eylül 2010
  11. yasminxxx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba emel82 arkadaşım ben altınovaya gittim sami beyle tanıştım çok şeker tatlı dilli bir doktor biraz fazla rahat galiba sencede öylemi? ada da üniversiteden arkadaşım vardı onada sordum hangi hastane diye oda direk orayı söyledi bir ay olmş doğum yapalı aslında normal olacakmş bebek kakasını yapınca sami bey sezerya na almş ameliyathane çok temiz neşe içinde gülüp şakalaşarak doğurdum diyor hemşirelerdende memnun kalmş . sürekli hem sami bey hemde hemşireler gelip bilgi verip iyimisin diye soruyolarmş hiç bi şikayetide yok bel ağrısı v.b. anlıcan gayet güzel şeyler söyledi. hadi bakalım ALLAH önce sana sonra hepimize kolay rahat doğumlar versin.sende burda yazarsın doğumunu merak ederşm senin az kalmş başka bşy sorucaksan arkadaşıma sorar yazarım. ALLAH yardımcın olsun canım.

12. 21 Eylül 2010
  13. emel82

emel82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    evet haklısın rahat bir doktor...ama yaptırman gereken tahlilleri,bebekle ilgili ay ay oluşması beklenen durumları net bir şekilde anlatıyor...kendimi rahat hissettim yanında...biz cinsiyetini öğrenmeye gittiğimiz dönemde ''bir dakka herşey yolundamı,ufaklık sağlıklımı ona bakalım,öncelikli olan o..cinsiyetsonradan gelir benim için'' demişti..bu sözleri çok hoşumuza gitti..haklıydı da..biz cinsiyet derdine düşmüştük...onun derdi bebeğin normal gelişiminde olup olmadığıydı...kısacası benim aklımdaki herşeyi rahatça sorabildiğim,makul bir doktor...inşallah sonuna kadar da böyle gider...doğumum da kolay olur...burada paylaşırım kesinlikle..bu arada verdiğin bilgiler için teşekkürler...

14. 21 Eylül 2010
  15. emel82

emel82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    bu arada sami bey bana'' doğumuna ben giremeyebilirim,nöbet durumuma bağlı'' demişti....arkadaşının sürekli gittiği doktor olduğu için mi o girdi doğuma,yoksa o mu denk gelmiş??biraz garip bir soru oldu ama:))

16. 22 Eylül 2010
  17. yasminxxx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bu konuda benim anladığım eğer normal doğum olusa sancı falan gece gelirse ve doğum gece olursa nöbetçi doktor giriyor ama mesai saati içinde doktor hastanedeyken bi durum olursa kendi müdahele ediyor çünkü arkadaşım gündüz sancılanmş doğum sancıları başlamş yani hemen hastaneye gitmişler sami bey odasında muayene etmş normal doğum yapabilirdin ama bebek kakasını yapmş hemen sezeryan demş ve epidural sezeryan yapmş aynı gün içinde ben arkadaşımın dediklerinden bunları anladım sence nasıldır bu konu hakkında fikrin ne canım?

18. 22 Eylül 2010
  19. yasminxxx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    birde arkadaşım ilk başlarda farklı hastaneye gidiyormuş bebeğiyle ilgili baya bi sorunlar yaşamş oda sen gibi sonradan sami beyi bulmş ama kaçıncı aydan sonra sami beye başladı bilmiyorum ne farederki kendi hastası sonunda eğer hastanede ise o müdahale etmeli değil mi umarım herşey yolunda gider