sakın dökmeyin alo atık hattına çok teşekkürler

Konusu 'Tebrik, Teşekkür Ediyorum /:)' forumundadır ve yexsximg tarafından 1 Haziran 2008 başlatılmıştır.

1 Haziran 2008
    Konu Sahibi : yexsximg
  1. yexsximg

yexsximg Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar dün acunun programında dinledim ve sizlerle paylaşmak istedim artık sıvı yağlarımızı musluğa döküp denizlerimizi sularımızı kirletmeyelim bir kapta biriktirelim gelip evimizden alsınlar bildiğim kadarıyla motor yağı olarak geri dönüyor doğamıza yardım edelim ezici bio dizele çok teşekkürlera.s. bu arada acunada duyarlılığından dolayı teşekkür ederima.s. katılımlarınızı bekliyor ve şimdiden teşekkür ediyoruma.s.[​IMG]

2. 1 Haziran 2008
  3. ücretsizmi gelip alıyorlar türkiynin her yeriden uygulanıyrormu ....madem dünyaya cocouk geiriyoruz onlara güzelde bir dünya sağlayalım demi ama ...... bu tutulsa çok güzel olur... birde tabii çöp ayırma işlemleri yapılsa........

4. 1 Haziran 2008
  5. yexsximg

yexsximg Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bu gurup bir çok belediyelerle çalışıyor bildiğim kadarıyla ücret talep etmiyorlar bu arada bir çok haber kanalı bu haberi yansıtmış yakında ülkemizin her yanında bu uygulamalar yapılacakmış bugün pazar olduğu için kendilerine ulaşamadım ama tel nonu bırakırsan onlar sana dönüyor en kısa zamanda bilgilendirmeye çalışacağım duyarlılığınızdan dolayı tüm arkadaşlarıma teşekkür ederima.s.

6. 1 Haziran 2008
  7. yexsximg

yexsximg Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar aynı zamanda bu gurup DENİZ TEMİZ lede birlikte hareket ediyorlara.s.

8. 1 Haziran 2008
  9. redlight71

redlight71 *AŞKIM ve ÇOCUKLARIM* Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    Ben de duyarlılığından ötürü seni kutluyorum.Böyle haberleri buradan birbirimize duyurabilirsek çocuklarımıza güzel bir dünya bırakma konusunda bir şeyler yapmış oluruz tekrar teşekkürler

10. 1 Haziran 2008
  11. ladyyuppi

ladyyuppi namidiger platonik_ask ;) Üye

Beğenildi:
    83
    Ödül Puanları:
    153
    Keske yurtdisindada böyle bisey olsa, varmidir bilmiyorum.
    Dünyayi kurtarmak icin küresel isinma adina yapilan her sey icin mutlu oluyorum.
    Umarim bunun gibi daha bir sürü faydali seyler yapilir, yasadigimiz ve kirletilen su dünya icin
    tesekkürler..:KK66:

12. 2 Haziran 2008
  13. haydeç

haydeç Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    bende izledim çok hoşuma gitti bu proje bidonları da kendileri veriyorlar telefon edincede almaya geliyorlar hanımlar kızartma yağlarımızı lütfen musluktan dökmeyelim biriktirip verelim

14. 2 Haziran 2008
  15. lotus79

lotus79 kuzucuklarıma kavustum:)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    umarım bu tur kampanyaların hepsıne duyarlı oluruz ve dunyamızı kurtarmak adına bırseyler yaparız..netıcede dunyayı bız bu hale getırdık,kurtarmaya calışmakta bızlere dusuyor. uygulayan herkese tesekkurler.........a.s.

16. 2 Haziran 2008
  17. denef72

denef72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sonuna kadar bende varım .yeterki gelip alsınlar.gelecegimizi kurtarmak .çocuklarımıza temiz bir dünya bırakmak için çabalamalıyız.bu konuyu bilmiyordum.okuyunca şasırdım.vay be demekki musluklardan attıgımız yag denizlerimizi kirletiyormuş.umarım bu konuda herkes yardımcı olur.bilinçli insanlarla, temiz bir dünyayı gelecegimize emanet edebiliriz.

18. 2 Haziran 2008
  19. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Allah allah şaşırdm şimdi ee peki sabun yada bulaşıkların kirleride aynı lavabodan akıyor acaba onlar çok zarar vermiyormu?