Sakn ha bodrum da bu otellere gitmeyin

Konusu 'Tatil Öneri ve Paylaşım Alanı' forumundadır ve xsxulem tarafından 15 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : xsxulem
  1. xsxulem

xsxulem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    ben bu hataya düştüm mavi tatil köyü ya da inter regale gitmeyin. bir sürü para saydık ama rezaletten de öteydi mavi tatil köyü denen yer pis kokular altında eski bir kamp yeri tatil köyü ile alakası yok deniz berbat havuzdan birçok kişi mikrop kapmış. servis berbat görevlilerin üzerinde yırtık kıyafet bile vardı. bizi turizm acentamız daha sonra inter regal otele gönderdi ve inanılmazdı otele girebilmek için beklediğimiz 1 1.5 saat içinde herkes bağırıyor şikayet ediyordu ana bina haricinde ev düzeninde olan otel bir dağ yamacına yerleştirilmiş ve otel dolu olduğundan en tepedeki evlere yeni gelenleri yerleştiriyorlardı ve herkez tırmanmaktan ve odaların pisliğinden şikayet ediyordu. odalar 100 - 200 sıralaması içinde 800 numaralara kadar gidiyor yani her 100 lü numarayı bir kat kabul ederseniz 800 numaralar için 8 kat tırmanmanız gerekiyordu biz 500 lü numaralarda oda bulduğumuz için şanslı hissettik ama gece ya da yüzdükten sonra odaya tırmanmak epeyce anamızı ağlattı doğrusu. odalar lüks, hizmet diğer otele göre gayet düzgün olmasına rağmen otelin denize uzaklığından otelde bulunan iki havuza girdik ve maalesef ki ailecek mikrop kaptık. otelde karşılaştığımız iki aile dostumuz da hastane ye uğrayarak izmire döndüler. bu kötü deneyimin sonucunda hiçbir zaman otellerin resimlerine inanmayın, kesinlikle iyi bir turizm acentası ile gidin. ve iyi bilgi alın. bizim ağzımız bu sefer çok kötü yandı.

2. 16 Temmuz 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Öncelikle verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.
    Bende Litera Hotels la luna Bodrumda yer ayırttım.
    Burası hakkında bilgin varmı?

4. 16 Temmuz 2008
  5. kahvegxoxzlxuxm

kahvegxoxzlxuxm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tatilinin kötü geçmesine çok üzüldüm.:çok üzgünüm:
    otelin geceliği ne kadardı canım?

6. 16 Temmuz 2008
  7. sevdalxix bulut

sevdalxix bulut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar 2,5 yıl kadar Bodrum'da yaşamış biri olarak size şunu söyleyeyim: Bodrum ailece tatil yapmaya gidilecek bir yer değildir. Oradaki oteller parasız İngilizleri ağırlar. Turizmi bilmeyen bir sürü insan bu sektörde çalışıyor maalesef. Pek çok turist de oraya sex için geliyor zaten. Sabaha kadar içip, önüne kim çıkarsa onunla yatarlar.Yaşlı neneler plajda üstsüz gezer, bitirim Türk delikanlılarıyla olurlar.-Gümbet'te-

Gidecekseniz, Flipper, MNG gibi temiz ve kaliteli yerlere gitmenizi öneririm. Tabii İstanbullu görgüsüzlere tahammülünüz varsa.

Bir de şunu eklemeliyim. Bodrum'da çeşmelerden su haftada 1-2 gün akar. Bu yüzden her evde su depoları vardır. Tabii otel ve işletmelerde de durum aynı. Ve bu depoları görseniz tiksinirsiniz. Sık temizlemezler, içinde hamamböcekleri ve yosun vardır. Oteller bu suyu kullanıyorlar. Dikkat eden iyi, kaliteli yerler de var tabii. Paranız bolsa gidin derim.
    Bodrum'u sevmez miyim? Severim yine de.:dance:

bril bunu beğendi.
  8. 16 Temmuz 2008
  9. eylmmm

eylmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aman arkadaşlar ben bodrumda yaşıyorum.insanlar tutturmuş bodrum bodrum ne varsa burda allah beni kurtarsın bu bodrumdan bir an önce

10. 16 Temmuz 2008
  11. ggxuxvercin

ggxuxvercin MANGA Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun arkadaşım.. zaten bu turlara hiç güvenmeyeceksin.. hepsi gözboyama bunların.. kafana göre git bir yere , gir bir otele , önce bir gez heryeri valla öyle daha karlı çıkarsın.. zaten turlar da az para değil.. çok fazla reklam yapamayan güzel nezih oteller var.. ya gideceğin yerde tanıdık birileri olup sana tavsiye vercek, ya da bazıları tavsiye vermek istemez(yani o sorumluluğa girmez) , o zaman da gidip gözlerinle göreceksin...

mesela bodrum, didim, fethiye, alanya gibi yerlerde her bütçeye göre her isteğe hitap edecek oteller var.. bence yerinde incelenmesi daha uygun....

12. 21 Temmuz 2008
  13. chatlock

chatlock Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    esım bodrum da bodrum dıye tutturunca gıtmek zorunda kaldım gecen sene
    aman allahım trafık ıstanbulu aratmıyordu
    ya o ınsan kalabalıgı
    yer ayarlamadan gıttık ve bıraz gezdıkten sonra ben burda kalmam dıye cıgırmaya basladım
    bodrumdan cıktık bıteze gectık
    sahıbı yaslı bır cıft olan cennet gıbı bır apartta mandalına agaclarının arasında bır hafta tatıl yaptık
    bodrum berbat ama bıtez ve turkbuku cok sakın ve guzel

14. 25 Temmuz 2008
  15. _birtane_

_birtane_ olacak olacak Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saydığınız otelleri duymadım ama biz balayına bodrum yasmin otele gitmiştik turgutreiste.herşey harikaydı.yemekler servis ilgi alaka servis falan süperdi tavsiye ederim
    bir de baia oteli çok duydum bodrumda iyi diye, oaraya da gitmek isterim..sevgiler..

16. 25 Temmuz 2008
  17. CASMXIXN

CASMXIXN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ets vede tatil sepeti.com a güvenin ben 3 kez gittim gayet memnun kaldım.......

18. 25 Temmuz 2008
  19. orko

orko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Biz de balayi icin bu otel de kalacagiz nasildir bilmiyorum umarim memnun kaliriz

dondugumde izlenimlerimi yazarim