Salar iin sper bakm ya

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve demmay tarafından 8 Eylül 2008 başlatılmıştır.

8 Eylül 2008
    Konu Sahibi : demmay
  1. demmay

demmay 💑 ( 👶+👶) = 💙 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar antepte bir aktarda gördüm saçlarım röfleden yanmıştı bira zuçlarından kestirdim ve bu yağı kullanmaya başladım saçlarım yumuşacık ve sağlıklı oldu ve daha boyatalı 2 hafta olmuştu ki dipleri çıktı içindeki yağları oranlarıyla kendileri eklemişler.. o kadar çok faydasını gördüm ki haftada 2 defa uygulanıyor işte içeriğindeki yağlar

-badem yağı
    -susam yağı
    -kekik yağı
    -çam terebentin
    -sarımsak yağı
    -çörek otu yağı
    -papatya yağı
    -ısırgan yağı
    -zeytin yağı
    -defne yaprağı
    -ceviz yağı
    -jojoba yağı

saçınıza doğal ve kısa sürede cevap alabileceğiniz bir ürün bu herkese tavsiye ederim kararında ayarlanmış ölçüler.. :eek:

2. 8 Eylül 2008
  3. EU1

EU1 Guest

eheheh cok fazlaymıs walla ben onların ıcınden sadece badem hint ve çam terebentin karıstırıp az da zeytınyagı koyup saçlarıma suruorum gayette annattıgın gbı oluolar. bu kdrına grek yok bence ama yınede saol cnm sen memnunsan sorun yok:)

4. 8 Eylül 2008
  5. demmay

demmay 💑 ( 👶+👶) = 💙 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    **Badem yağı: Kuru ve çatlak ciltleri , pürüzleri giderici , saç besleyici, saç dökülmesi. Her ciltte özellikle hassas ve kuru ciltlerde uygulanabilir.
    ***Susam yağı: Kuru ciltlere, kirpik, kaş ve saçlara rahatlıkla uygulanır. Saç kırılması , her cilt tipine uygun. Selülit için faydalı.
    ***Kekik yağı: Antiseptik.
    ***Fındık yağı: Kuru ve yıpranmış ciltlerde rahatlıkla uygulanır. Varis ve saçkıran hastalığı , Cilt esnekliği ve cilt çatlağını önlemek için masaj olarak sürülmektedir.
    ***Çam terebentin: Saçı besleyici, dökülmesinii önleyici. Kepeği giderici ve saçı kuvvetlendirici. Saç diplerinde mikroorganizmaların oluşumunu önleyici.
    ***Sarımsak yağı: Mikrop öldürücü. Saçın uzamasını sağlayıcı, dökülmesini önleyici. Saçkıran hastalığına kullanılmaktadır.
    ***Çörekotu yağı: Saçı besleyici, dökülmesini önleyici, kılcal damarları uyararıcı.
    ***Papatya yağı: Duyarlı ve problemli ciltlerde yaraları iyileştirici ve cildi besleyici.
    ***Isırgan yağı: Saç kaybı ve kepeği önleyici, saçı güçlendirici. Alerjik reaksiyonları önleyici.
    ***Zeytin yağı: Saç ve cildi besleyip saç diplerini güçlendirmek, cildi canlandırmak. Adele tutulmalarını giderici.
    ***Defne yağı: Saç dökülmesini, kepeklenmeyi önleyici, saç kuvvetlendirici.
    ****Ceviz yağı: Kuru ciltlerde yumuşatıcı ve besleyici etki. Doğal olarak nemlendirici. Saç diplerini beslemek.

6. 9 Eylül 2008
  7. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu yağın bir adı yokmu yoksa bir kağıda yazıp bunların hepsinden olan bi yağmı istiyoruz diyeceğiz aktara..adınıda verirsen seviniriz..

8. 9 Eylül 2008
  9. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sacın üzerine bukadar yag dökülürmü ...:sm_confused:
    sacıma bişey sürmüyorum sampuan ve krem haricinde.. bukadar yagdır sudur budur pek dogru bulmuyorum ben yaa:KK46:

Son düzenleme: 9 Eylül 2008
  10. 9 Eylül 2008
  11. EU3

EU3 Guest

bu yağları saç diplerinede mi uyguluyoruz yoksa sadece saçlara mı?saç dibine uygulayınca saçın yağ dengesini bozar gibime gelioda:s özellikle saçları yağlı ama saç uçları yıpranmış olanların...nasıl uyguluyorsun sen?

12. 9 Eylül 2008
  13. demmay

demmay 💑 ( 👶+👶) = 💙 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

lokman aktar saç bakım yağı :eek:

14. 9 Eylül 2008
  15. demmay

demmay 💑 ( 👶+👶) = 💙 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

saçı dökmüyor besliyor zaten bütün yağlar gerektiği oranda konulmuş ve nasıl yapacağında söylenmiş ben bunu çoğu kişiden duydum tasiyeyle aldım ve saçıma gerçekten fayda etti...bunların hepsi doğal kozmetik ürün değil..zaten saçların tipine göre yağlar bunlar normal saçlar için yağlı saçlar için boyalı saçlar için var o yüzden saç tipine hangisi uygunsa onu alıp kullanıyrosun..bir zararı da yok

16. 9 Eylül 2008
  17. alex

alex Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    açıkçası ben o marka yağdan 2 şişe kullandım inat edip.
    ama sonuç sıfır.saçlarım daha çok döküldü ve çok yağlandı.
    sanırım bana iyi gelmedi :KK43:((
    senağlama

18. 9 Eylül 2008
  19. demmay

demmay 💑 ( 👶+👶) = 💙 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bütün saça uyguluyorsun saç dipleride dahil 45 dakika bekletiyorsun...ben fayda gördüm