Salarm beni mahvetti artk dklmesinler dayanamorum

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve zlmm tarafından 2 Kasım 2009 başlatılmıştır.

2 Kasım 2009
    Konu Sahibi : zlmm
  1. zlmm

zlmm artık böyle Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlr 2 yıldır acayhip saçlarım dökülüo artık gücüm kalmadı her taraf 2 yıldır saç saçıma dokunamıorum bile.takma dio doktorlar ama olmuo olmuo olmuo .saçlarım seyreldi .başka bi insan oldum ben .insn her gün rüyasında saç görürmü evt görüorum napcağımı bilmiorum.

hertürlü tahlilimi yaptırdım tek tiroid için ultrason kaldı ona da randevu alıp gidiceğim .

alışamıyorum böle yaşamaya...
    mafoldumben

2. 3 Ocak 2010
  3. elifcanim

elifcanim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim benimde cok dokulluyo.sebebi bullundumu seninkilerin ben daha yeni randevu aldim dotordan

4. 3 Ocak 2010
  5. alkim

alkim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    kafanıza fazla takmışsınız biraz farklı şeyler yönelin opuyorumnanaktan

6. 4 Ocak 2010
  7. alzala

alzala Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim saclarin dokuluyosa demekki fiziksel bi rahatsizlik bu kendini bi doktora goster sevgiler.

8. 4 Ocak 2010
  9. REYYAN

REYYAN Guest

geçmiş olsun canım öncelikle kullandığın şampuanları kes yeşil sabunla yıkamaya başla saçlarını kestir banyo yapmadan önce bir yumurtayı zeytin yağıyla çırp iyice saçlarına yedir bir saat beklet sonra yıka bak bir süre sonra normale döner hatta bula bilirsen aktardan yılan yağı al bunuyumurtayla saçına sür haftalık bakım yap biraz kötü kokuyor ama değer mutlaka dene ben denedim şimdi saçlarım çok güzel

10. 4 Ocak 2010
  11. zlmm

zlmm artık böyle Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    kullanmadığım yöntem (maya,sarımsak,bemiksli formül,ısırgan)kalmadı.bütün testlerimi yaptırdım düşük olan ferritindi onu da ilaç alınca düzelttim ama durmadı dökülmesi .
    kadın doğum ,cildiye ,endokrin bu bölümlere gittim
    bu ayın 25 inde ultrasona gircem boğazımdan ama onda da bi şey çıkcağını zannetmiorum
    Allah kimseye vermesin gerçekten çok zor cevap veren arkadaşlara da çok teşekkr ederim

not:moderatörler lütfen bu başlığımı saç dökülmesi bölümüne taşımayın benim psikolojimi çok etkilio o yüzden bu bölüme yazdım

12. 4 Ocak 2010
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    saç için dışardan bakımların faydası yok.
    gecenlerde doktorlar programında bir bayan doktor çıkmıştı ona gidebilirsin. ismini unuttum "meltem..." bişeydi ama. program sorumlularından adını sanını öğrenebilirsin belki.
    doktora gidip tahlillerini yap. eğer birşey çıkmazsa bence psikolojik yardım almalısın.
    kürlerle bilmem nelerle olacak iş değil bu. boşuna hem vakit hem nakit kaybetme

14. 4 Ocak 2010
  15. zlmm

zlmm artık böyle Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    navb teşekkürler bu programın hangi kanalda yayınlandığını özel messajla atarsan sevinirim .ci...5 mi??

şu an minoksil+priorin kullanıorum minoksil sadece saç çıkarıo(o da tatmin edici düzeyde değil ) ve bir ömür boyu kullanılması gerekn bi ürün

16. 5 Ocak 2010
  17. PatikliPenguen

PatikliPenguen Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    Ben kullanıyrm arkadasım sınamekı otu bemıx ve badem yaĞı sÜper oldu

18. 24 Ağustos 2010
  19. sinerJim

sinerJim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    OTACI, BADEM YAĞI, SAÇ TEREBENDİ. Bunları kullanmanızı tavsiye ederim. benimde çok saçlarm dökülüyo ama ben dökülüo diye baya kafaya taktım ondan, bide saç uçları kırıksa aldır, düzleştirici çok kullanma + saç kendini yeniliyomuş. kuaför öyle söylemişti. qercekten yeniliyo bende. kısa kısa saçlar çıktı rüzgarda çok komk duruo :KK70: