Salarm mahvoldu.Nasl dzeltirim?

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve melix01 tarafından 21 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : melix01
  1. melix01

melix01 'Ben' kattım sana biraz.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Kızlar maalesef saçlarım yandı ve kısa kestırmek zorunda kaldım ama zaten ben kısa saç sevmıyorum bıde boyle olunca psıkolojım bozuldu ustune ustluk ne sekle gırıyor ne duzgun kabarmadan duruyor fönleyınce bıle 200 wolt elektrık carpmıs gıbı.napacam ben ya nasıl uzayacak bu saclar nasıl sekle sokacam offf yaaaa offfffffmafoldumben

2. 5 Aralık 2009
  3. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    bende aynı durumdayım canım..bağara bağara ağlayasım geliyo! zeytin yağı,yumurta,badem yağı,hint yağı,4-5 damla elma sirkesi ısıtım sürüyorum 1 saat beklettim yıkadım baya işe yaradı sanki ...bide gece yatmadan sadece badem yağı sürüp yattım sabah yıkadım 2 gündür sürüyorum işte ilk halinden iyi gibi ...şimdide bebek yağı sürdüm kuru temiz saçıma sabah yıkıycam bakalım nolcak ..burda okudum bebek yağınıda valla ne derlerse sürcem o şekil yani durumum anlıyosundur berbat bi duygu ya düzelir umarım saçlarımız sende dene bi zararı yok zaten ...

4. 8 Aralık 2009
  5. cidden

cidden Guest

beni yazın Antalyada güneş sonrada güvenip kullandığım organix isimli şampuan bitirdi şimdi mecburen bebe şampuanına geçtim offf saça kafayı takınca daha beter dökülüyor badem yağı yaramadı ne yapacağımı bilemiyorum önerilerinizi bekliyorum :bbo: