Salarm ok yalanyor hergn ykamk zorunda kalyorum ne yapsam

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve Amorous tarafından 23 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Amorous
  1. Amorous

Amorous Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar valla bıktım bu saçlarımdan hergün yıkıyorum öğleye kadar yağlanıyor. Her gören halime üzülüyor ne yapsam ne kullansam iyi gelir yardımcı olur musunuz?:enbuyukkk:

2. 29 Temmuz 2009
  3. rabia.aang

rabia.aang Guest

clear kullan cnm hem kepek bırakmıyo hem de saçların yağını bayaaa alıyo opuyorumnanaktan

4. 29 Temmuz 2009
  5. ..NiiL..

..NiiL.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim saclar cok yikanmaktan yaglaniyor genelde. bence hergun yikama yaglansada.
    bir haftada iki gunde bir yika sonrada uc gunde bir. boylece saclarin kisa surede yaglanmaz..
    saclarini yikayincada bir defa sampuanla ama eline azcik koy sonra saclarina sur sonrada sac kremini sur. saclari cok yikamakta iyi deil saclar icin.

6. 1 Ağustos 2009
  7. NiL_xD

NiL_xD Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bitkisel şampuanlar saçın yğlanmasını geciktiriyor cnm bnm de saçlarım yğlı ordan bliyorum =)

8. 6 Ağustos 2009
  9. EveNsTar_

EveNsTar_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde 2 günde bir yağlanıyor bu duruma çok uyuz oluyorum.Hergün yıkama bencede

10. 6 Ağustos 2009
  11. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    valla benmd eyaglanıodu cokk..dogum yaptım aynalara bakamaz oldum :))) vakıt kalmıo:))) sacımı hep topuz yapıom..hıc acmıom ama yat kalk topuz:))) vallada artık yaglanmıo deneyınnnnnnnnnn

12. 29 Kasım 2009
  13. melly_mell

melly_mell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    165
    Ödül Puanları:
    93
    her gün yıkayınca saçın yağ dengesi bozuluyor daha çok yağlanıyor. benim de bi zamanlar çok çabuk yağlanıyordu her sabah duş alıp çıkıyordum evden akşama kadar yapışıyordu resmen. sonra sabrettim her gün yıkamadım düzeldi şimdi. ayrıca; yediklerimizle de alakası var saç yağlanmasınınyağlı şeyleri az yemek gerekiyor. bi de yağlı bi cildiniz varsa saçlarınızı yüzünüze değdirmemeye çalışın yüzdeki yağı da çekip daha çabuk yağlanabiliyor saçlar.