Salarmla bam belada dm dm oluyorrr :((((((( yardm edin

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve ndk tarafından 6 Kasım 2008 başlatılmıştır.

6 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ndk
  1. ndk

ndk pamuk oğlum EYMENimm :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlarr yardımmmmm:a015: ya benim saçlarımla başım beladaa yaklaşık 1 aydır saçlarımla çok ilgilenmeme rağmen düğüm düğüm oluyorrr taraya taraya mahfettim saçlarımıı saç kremiyle tarıyorum sürekli ne olur yardım edinnn nasıl açabilirim bu düğümleri yaa offf senağlama saçımı kendim boyamıştım 2 ay önce ondanmı oldu acaba nasıl kurtulacağım bu illetten banyoya girmeden saçlarım dümdüz bi çıkıyorum 2 saat uğraşıyorum açmak içinn saçlarımı topluyorum bi bakıyorumm dolamış yine senağlama biraz ilgiç bi sorunum var ama yardım lütfennnn:tomato:

2. 6 Kasım 2008
  3. tu_ba

tu_ba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim saçlarımda dolaşırdı sağlığını kaybettiği zamanlarda,bildiğim kadarıyla sağlıksız saç dolaşıyormuş zaten bi yerde okumuştum..belki ucalrından azıcık aldırıp düzenli bakımla halledebilirsin

4. 8 Kasım 2008
  5. ilkim03

ilkim03 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benm saçlarımda böyleydi düğüm olup kopuyodu kestirmeye kıyamıyodum ama artık sık sık uçlarından aldrmaya başladım artık düğüm olmuyo :)

6. 8 Kasım 2008
  7. brcinn

brcinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde yaklaşık 1 aydır saçlarım banyodan sonra feci karışıyor asla açamıyorum çok sinir bişey yolmaktan bıktım zaten dökülme var. bi arkadaşımda yeni saç çıkıyor ondan dolaşıyodur demişti :KK70: meğer bakımsız saç dolaşırmış bende umutlanmıştım:teselli: banyodan sonra bendolaşan yerlerin üzerine saç bakım speyi sıkıyorum nispeten daha kolay taranmasını sağlıyor

8. 8 Kasım 2008
  9. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    benimde öyle oluyo özelikle ensendeki saçlar koca bi düğüm olur bide orası çok acıdığı için açmak çok zor olurdu. ben kestirdim artık hiç dolaşmıyo ama bide ben kuaföre söylemiştim saçlarım çok dolaşıyo diyede tarama suyu diye bişey varmış ilk defa ondan duydum nası bişey bilmiyorum parfümerilerde satılıyomuş kestirmek istemiyosan belki işine yarar

10. 8 Kasım 2008
  11. boncuk2334

boncuk2334 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar aynı sorun bendede var ne yazıkki.saçlarımada öyle çok bakım yaparımki anlatamam ama hala hem döküğülme var hemde banyodan sonra zor açılıyor.parfümeriden elseve nin saç açıcısını aldım fayda etmedi.elidor un banyodan sonra sürülen durulanmayan ürününü aldım onada sinir oluyorum saça sürünce ağırlık hissediyorum saçımda.aslında banyodan sonra bişey sürmeyecen saçına :) bunlar bitince sarıkız marka parfümerilerde satılan saç açıcı arkadaşın dediği gibi tarama suyu var ondan alıcam

12. 8 Kasım 2008
  13. DEVDAS

DEVDAS 29.05.2010... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya canım kusura bakma bişey sorucam
    dolaşıyor derken keçe gibimi oluyor
    yani biraz kötü bir tabir olabilir ama açıkçası benim saçım dolaşmaktan çıktı resmen keçe olyor:çok üzgünüm:çok zor açılıyor annem tariyor saçlarımı
    saçıma uygun şampuan bakım kremi falan kullanıyorum ama nafile bir arkadaşımız bu sitede saç bakım yağlarıyla hazırlanan bir karışım vermiş onu uyguladım biraz düzelme var
    zaten seyrek saçlıyım bu gidişle hepsi döküleceksenağlama

14. 30 Haziran 2009
  15. dilara_09

dilara_09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynı dert bende de var kafayı yıcem banyoya gırmek bıle ıstemıyorum saclarım da belım de dusunun artık sanırım kestırmekten baska carem yokbenneyaptımki

16. 16 Haziran 2013
  17. Betx

Betx Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    benimkini görmeyin duştan sonra.s yeminle kafamda saç topakları oluyo ama ben kendim mahvettim tamamen, orealle açtım düz perma, brezilya fönü yaptım, şimdi saçımın kıvır kıvır yumuşacık dalgaları topaklara dönüştü çok üzgünüm.s ben bakım maskesi yapıp şampuanlayıp kreme boğuyorum ama genede zor açılıyo yoluyorum baya.s sarıkızın suyu aklıma yattı gibi deneyip yazarım bebişler...