Şallı'nın Burnu

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve beroceren tarafından 27 Şubat 2009 başlatılmıştır.

27 Şubat 2009
    Konu Sahibi : beroceren
  1. beroceren

beroceren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Ebru Şallı'nın burnunu hem cepheden hem profilden çok beğeniyorum. Kime ameliyat olmuş bilen var mı acaba arkadaşlar? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. 27 Şubat 2009
  3. xexexe

xexexe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

onur erol sanırım..ben onur erolun yaptığı bazı burunları beğeniyorum ama ebru şallınınki okadar iyi değil bence profilden tamam amam önden hoş durmuyo bikere estetik olduğu belli ayrıca onun çenesi yanakları çok geniş o burun onun yüzüne küçük vede dar kalmış ayrıca çok kısaltılmış bana göre..a.s

4. 27 Şubat 2009
  5. sewill

sewill Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    onun burnudamı estetikmiş way bee ...ben kendi burnu zannediyodum

6. 27 Şubat 2009
  7. surpass

surpass Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    onur erol diye biliyorum xexexe nin de dediği gibi çok kısa estetik olduğuda çok belli ç ebru şallının çenesi yanaklarıda dudaklarda yapma hatta göğüslerde silikon ilk mankenliğe başladığı dönemdeki fotosunu görmüştüm yıllar önce bakınca anlaşılıyodu yüüzndeki değişmeler

8. 27 Şubat 2009
  9. zuza

zuza emo emo fuck you emo!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hadıı bıde boyu kısa dıolar dogrumu yane ole 180 190 boyu yokmus???

10. 27 Şubat 2009
  11. MoonQueen

MoonQueen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ebru Şallı'nın burnu 2 kere ameliyat olmuş olabilir..Ben ilk olduğu zamanları hatırlıyorum. Daha topak bir burnu vardı..Şu andaki burnu daha farklı..İlk zamanları şişti, şimdi şişler indi diycem ama bu kadar farketmez bence..Yani 2 kere ameliyat olma ihtimali yüksek bana göre. Şu anki burnunu ben de çok beğenmiyorum..Ameliyat olduğu belli ve biraz basık da duruyor.Onun çenesi de çok sivriydi..Onu da törpületti galiba..Zuza, evet boyu da kesinlikle 1.80 falan değil..en fazla 1.70-1.75'tir..1.65 diycem ama sıkmış gibi olmayım diye demiyorum..:) Yani yola çıktığında zayıflığı ve gözlerinin güzelliği dışında bariz bir özelliği yoktu..Mesela kankası Demet Şener'in de burnu ameliyatlı..Onu kim yaptı onu da bilmiyorum.

12. 27 Şubat 2009
  13. miraculous

miraculous Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    93
    arkadaşlar ebru şallının burnunu ve diğer estetiklerini onur erol yaptı...

14. 28 Şubat 2009
  15. sewill

sewill Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    onur erol anlaşılaa-n deniz akkaya dışında biçok baştan yaratmış...ne diyelim zevkli adam hoş kadınlar yaratmış...:)

16. 28 Şubat 2009
  17. surpass

surpass Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    boyu 1 .65 falan evet çenesi çok siviymiş eskiden gögüsleride inanılmaz küçük sonra silikon taktırdı bi ara çıkarttırdım gögüs büyütme hapları kullandım doğal hali bu dedi ama gögüs büyütme haplarının palavra olduğuda ortaya çıktı sanırm eski kocaman silikonları yerine biraz daha küçüğünü taktırdı:) kankası demet şener ilk türkiye güelii seçildiğinde inanılmaz güzeldi sonra yüzüne bişeyler yaptırdı şimdi iki kanka bence cadı gibi ortada dolaşıyolar yaşlarından daha büyük gösteriyolar üstelik

18. 28 Şubat 2009
  19. cicekbahcesi20

cicekbahcesi20 hopiiiidiii hopiidiii =) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sana kesinlikle katılıyorum ve ebru şallıyıda hiç beğenmiyorum en güzel estetik burunlu deniz akkayadır bence... ebru şallı ve demet şener diyince kıyamet alametlerinin ; kıyamet yaklaştıkça biribine benzeyen yaratıklar ortaya çıkıcak özelliği aklıma gelio ...tırsıyorum:bbo::1no2: