Salona koltuk takımı yerine oturma grubu alsam nasam nasıl olur.

Konusu 'Salon Takımı' forumundadır ve defne84 tarafından 9 Ocak 2010 başlatılmıştır.

9 Ocak 2010
    Konu Sahibi : defne84
  1. defne84

defne84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Salona koltuk takımı yerine oturma gurubu almak istiyorum. Salonda oturmıyacagız . oturma odasında oturacagız. oturma odasına zati bir grup alınacak koltuk takımı yerine yine oturma gurubu alsam nasıl olur.

misafir odası fazla kullanılmıyor. o yüzden belli dönemler halinde oturma gubunu degiştiririm. ayrıca koltuk takımları diger takıma göre yüzde 30-40 daha pahalı. arada bir kullanılan bir yer için bukadar masrafa yazık diye düşünüyorum.

2. 11 Ocak 2010
  3. bulazere

bulazere Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    neden olmasın hem misafirin geldiğindede kullanışlı olur yatak olarakta kullanırsın

4. 12 Ocak 2010
  5. LEYLA3842

LEYLA3842 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de salona oturma grubu aldım ve memnunum cnm gerçi ben salonda oturmayı tercih ettiğim için aldım ..çok hoş koltuk takımı havasında oturma grupları var..ama rengini oturma odası gibi alma bence ya açık renk ya da kahveli renkleri tercih et veya kırmızı...

6. 12 Ocak 2010
  7. tatlxixrxuxya

tatlxixrxuxya NEFESİMSİN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    olur canım.yerimseniben.sen istedikten sonra..ev senin keyif senin....kaydirigubbakcemile5

8. 29 Ocak 2010
  9. belgin87

belgin87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kesinlikle doğru kararı vermişin arkadaşım bende öle düşünerek iki oturna grubu aldım oturma odanı biraz daha renkli al salonunada kahve yada siyah gri tonlarda al süper olur.Hem salon takımlarının çoğu açılmıyo oturma grupları açılıyo çok misafirin gelirse nerde yatırıcam derdin olmaz:KK70: